Allegro Smart podrożeje! Znamy kwotę

Allegro
Allegro

Allegro Smart to subskrypcja, którą zna wiele osób. Jak się okazuje, ta podrożeje, ale nie każdy będzie dotknięty. O co chodzi?

Allegro Smart droższe od października, ale nie dla każdego

Jak się okazuje, Allegro zaplanowało kolejną podwyżkę cen dla subskrypcji Allegro Smart. Tym razem jednak chodzi o wyższe koszty dla tych, co płacą miesięczną opłatę. Osoby płacące w rozliczeniu rocznym nie będą poszkodowane.

Aktualnie Allegro Smart w rozliczeniu miesięcznym kosztuje 10,99 złotych. Jednakże to się zmieni. Od 16 października cena będzie wynosić 14,99 złotych. Co ważne, jeśli ktoś włączył automatyczne przedłużanie subskrypcji, to tym razem funkcja nie zadziała. Allegro tłumaczy:

16 października 2023 zmienimy cenę miesięcznej subskrypcji. Nowa cena to 14,99 zł. Jeśli masz miesięczną usługę Allegro Smart!, wykupioną przed 16 października, przed godziną 9:00 – nic się dla Ciebie nie zmieni do zakończenia opłaconego przez Ciebie miesiąca. Jeśli masz zapisaną kartę płatniczą – w dniu zakończenia opłaconego przez Ciebie okresu nie pobierzemy automatycznie opłaty za kolejny miesiąc i nie przedłużymy Twojej subskrypcji na nowych warunkach.

Warto przypomnieć, że już mieliśmy podwyżkę cen subskrypcji Allegro Smart. Stało się to w listopadzie 2022 roku, gdzie koszt abonamentu w rozliczeniu rocznym wzrósł z 49 do 59,90 złotych. Podwyżki nie ominęli studenci i ci musieli zacząć płacić 49,90 zamiast 39 złotych.

Allegro Smart to specjalna subskrypcja, która w ramach jednej opłaty gwarantuje darmowe przesyłki do automatów paczkowych i punktów (od kwoty zakupu 45 zł) oraz pod wskazany adres (od kwoty zakupu 65 złotych). Co ważne, kupowany produkt musi być odpowiednio oznaczony. Smart uprawnia również do darmowych zwrotów oraz wybrania dwóch darmowych rat (to znaczy, z oprocentowaniem 0%) w Allegro Pay.

Źródło: Allegro

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!