Allegro obniża cenę pakietu Allegro Smart!

Allegro Smart
Allegro Smart

Zbliża się okres świąteczny – mamy już listopad, więc można odtwarzać w sklepach świąteczne piosenki – a przynajmniej według memów. Czas przedświątecznych zakupów to idealny moment na przyciągnięcie do siebie klientów. Wie o tym Allegro i dlatego zmienia cenę pakiety Allegro Smart.

Allegro Smart za 39 złotych!

Największa platforma e-commerce w Polsce poinformowała, że obniża cenę pakietu Allegro Smart. Od dzisiaj do 23 grudnia będzie można go kupić na rok za 39 złotych. Dotychczasowa cena wynosiła 49 złotych. Firma podaje w komunikacje, że uczestnikami akcji mogą zostać nawet klienci posiadający miesięczny pakiet Allegro Smart oraz osoby testujące ten program w ramach akcji Smart na start. W obniżonej cenie każdy użytkownik Allegro może aktywować tylko jeden pakiet Smart, który pozwala na darmowe dostawy.

Jak podaje serwis, na Allegro jest już ponad 160 milionów ofert objętych programem Allegro Smart. Minimalna cena produktów od jednego dostawcy, by skorzystać z darmowej dostawy, to 40 złotych, ale niektórzy użytkownicy mieli szansę, by skorzystać z bezpłatnej dostawy już od 25 złotych, o czym informowaliśmy Was na naszym portalu.

Akcja promocyjna to oczywiście odpowiedź na działania innych sklepów. Wszak w Polsce możemy od niedawna zamawiać korzystający z programu Amazon Prime lub darmowej dostawy na Shopee.

Allegro deklaruje w komunikacie, że w ciągu trzech lat trwania programu Smart, przyniósł on klientom 2,8 miliarda złotych oszczędności (dotyczy to wyłącznie dostaw). Przeciętny użytkownik smarta miał w tym czasie zaoszczędzić 450 złotych.

Źródło: cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!