Allegro Smart!: darmowa dostawa do punktu od 25 zł! Ale nie dla wszystkich

Allegro Smart! Pexels
(fot Pavel Danilyuk z Pexels)

Już od dłuższego czasu kwota 40 złotych to wartość, od której zaczynają się gratisy subskrybowania Allegro Smart! Teraz jednak się to zmienia, a minimalna wartość zamówienia do punktu zostanie znacznie obniżona.

Dostawa do punktu w ramach Allegro Smart! od 25 złotych!

Jeszcze nie tak dawno temu informowaliśmy Was, że Allegro obniżyło minimalną wartość zamówienia, któremu przysługuje darmowa dostawa kurierem do domu. Wcześniej było to 80 złotych, a do 3 stycznia 2022 roku będzie to 40 złotych, czyli dokładnie tyle samo, kiedy zechcemy wybrać dostawę do punktu, na przykład Paczkomatu InPostu. Teraz jednak się to zmienia.

Allegro Smart
(fot. gienek5111 @ Pepper)

Otóż już od jutra (to jest 26 października 2021) minimalna wartość zamówienia, dla którego możemy wybrać darmową dostawę do punktu wyniesie 25 złotych, czyli o 15 złotych mniej niż dotychczas. Podobnie jak w przypadku wyżej opisanej okazji, tak i tutaj ta oferta jest czasowa i potrwa do 3 stycznia 2022 roku. Punktów do wyboru jest całkiem sporo. Może to być Paczkomat InPostu, sklep Żabka czy stacja benzynowa Orlen.

Jest to spore ułatwienie, bowiem nawet najtańsze rzeczy będziemy mogli zakupić z darmową dostawą. Przyznam szczerze, że często szukałem takich sprzedawców, gdzie mogłem dobrać coś ciekawego i potrzebnego, aby przekroczyć te 40 złotych. Jest jednak pewien problem.

Jak dowiedział się jeden z użytkowników serwisu Pepper, oferta została udostępniona tylko pewnej grupie użytkowników, a w dniach 26.10-31.10 mają trwać testy promocji. Z obniżki skorzystać mogą tylko Ci, którzy dostali stosowną wiadomość e-mail. Ja niestety nie dostałem…

Allegro Smart
(fot. Fear87 @ Pepper)

Źródło: Allegro przez Pepper

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!