Amazfit Cheetah Square debiutuje na rynku! Znamy polską cenę nowego smartwatcha

Amazfit Cheetah Square oficjalnie zaprezentowany
fot. producenta

Firma Amazfit wprowadziła właśnie do polski nowy smartwatch z sportowej serii Cheetah, który skierowany jest przede wszystkim do osób aktywnych. Zobaczcie sami, co oferuje i ile kosztuje Amazfit Cheetah Square. 

Co oferuje sportowy Amazfit Cheetah Square?

mazfit Cheetah Square posiada 1,75-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 390×450 pikseli i zagęszczeniu na poziomie 341 ppi. Co ważne, ekran charakteryzuje się jasnością maksymalną na poziomie 1000 nitów, która może być przydatna w słoneczne dni. Nie zabrakło też Always On Display i możliwości wyboru jednej spośród 100 dostępnych tarcz. Wyświetlacz został ulokowany w prostokątnej kopercie wykonanej ze stopu aluminium. 

Amazfit Cheetah Square oficjalnie zaprezentowany
fot. producenta

Obudowa urządzenia waży 25 gramów (bez paska) i charakteryzuje się odpronością na wodę do 5 ATM. Jeśli chodzi o czas pracy, to producent informuje, że zegarek jest w stanie pracować nawet 8 dni na jednym ładowaniu, a przy intensywnym użytkowaniu około 4 dni. Takie czasy pracy oferuje akumulator o pojemności 240 mAh. Warto jeszcze dodać, że czas pracy skróci się, jeśli stale będziemy korzystać z modułu GPS. Przy takim scenariuszu Amazfit Cheetah Square dotrzyma kroku przez około 13 godzin. 

Amazfit Cheetah Square oficjalnie zaprezentowany
fot. producenta

Producent chwali się zastosowaniem technologii GPS MaxTrack z dwuzakresową anteną obsługującą kołową polaryzację. Dzięki temu smartwatch może redukować zakłócenia, takie jak wysokie budynki, drzewa, silny wiatr czy zachmurzone niebo, które wpływają na mniej precyzyjne pomiary. Ponadto Amazfit Cheetah Square rejestruje najważniejsze parametry m.in. tętno, jakość snu, saturację krwi, czas do pełnej regeneracji oraz poziom stresu. 

Ile kosztuje nowość Amazfit?

Najnowszy Amazfit Cheetah Square został w Polsce wyceniony na 1049 złotych. Jego sprzedaż rozpocząć się ma w naszym kraju już wkrótce. 

Źródło: Amazfit

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!