AntennaPod 3.0 wydana! Podcasty stały się jeszcze przyjemniejsze

(fot. AntennaPod)
(fot. AntennaPod)

AntennaPod to aplikacja otwartoźródłowa, która służy do subskrybowania i słuchania podcastów. Jednocześnie jest też jednym z najlepszych programów tego typu. Jak się okazuje, aplikacja została wydana w nowej wersji 3.0.

AntennaPod to aplikacja do odtwarzania podcastów na platformach mobilnych. Jest to darmowe, otwarte oprogramowanie, które umożliwia subskrybowanie, pobieranie i odtwarzanie podcastów na smartfonach i tabletach z systemem Android. Działa jako wygodny klient podcastów, który pozwala użytkownikom słuchać ulubionych programów w dowolnym miejscu i czasie.

AntennaPod z Material Design 3.0

Największe zmiany w AntennaPod 3.0 to wsparcie dla Material Design 3 oraz odnowiony ekran główny. Zacznijmy od tej drugiej nowości. Otóż od teraz mamy bardzo ładny interfejs z wieloma elementami – na samej górze wyświetlają się ostatnio odsłuchiwane odcinki, następnie mamy nowości z naszych subskrypcji, a później losowe odcinki subskrybowanych programów. Następnie znajdują się najczęściej odsłuchiwane podcasty, aż finalnie na samym końcu możemy podejrzeć pobierane pliki.

AntennaPod
AntennaPod

Co ważne, całość jest naprawdę intuicyjna i wygodna, a do tego schemat możemy zmodyfikować pod swoje potrzeby. Dodano także nowoczesny interfejs zgodny z Material Design 3. Pojawiła się opcja wielokrotnego wyboru w skrzynce oraz możliwość edytowania linków URL podcastów.

Aktualizacja już została wydana. Nową wersję aplikacji kompletnie za darmo pobierzecie z F-Droid oraz Sklepu Google Play.

Źródło: AntennaPod na Mastodon

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!