Aplikację Żabka Jush zainstalujecie na Androidzie

Żabka Jush

Żabka Jush to nowa usługa powiązana z siecią sklepów Żabka. Jej historia rozpoczęła się miesiąc temu, ale tylko na iOSie. Teraz jednak deweloperzy to zmieniają, a użytkownicy Androida mogą zainstalować odpowiednią aplikację.

Żabka Jush “już” na Androida

Od 21 października 2021 aplikację Żabka Jush można pobierać na urządzenia z systemem iOS. Usługa pozwala na szybkie zamawianie dostawy zakupów ze sklepu Żabka. Skorzystać z funkcji mogą mieszkańcy kilku dzielnic Warszawy.

Jak możecie zauważyć, sporym ograniczeniem aplikacji jest mała dostępność pod względem liczby dzielnic, ale też brak aplikacji na Androida. To się jednak zmienia, bowiem Żabka właśnie wydała stosowny program na ten system. To oczywiście otwiera drogę do kolejnych, potencjalnych klientów. Warto dodać, że to Android jest tym systemem popularniejszym w Polsce.

Wraz z aplikacją na Androida, Żabka rozszerzyła działalność Żabki Jush o kolejne dzielnice Warszawy. Mowa tu o Saskiej Kępie, Mokotowie i Wilanowie. Przy czym te dwie ostatnie dostęp otrzymają w poniedziałek, czyli 22 listopada.

A jak działa Żabka Jush? W aplikacji wybieramy sobie produkty z Żabki, które mają zostać dostarczone kurierem pod nasz adres. Dostawa kosztuje 3,99 złotych, jednak jak przekroczymy 35 złotych, to ta staje się darmowa. Po złożeniu zamówienia w zaledwie kilkanaście minut powinniśmy dostać zakupy. Co ciekawe, najpopularniejszym produktem są kajzerki. I w sumie się nie dziwię, bowiem można jeszcze przed poranną toaletą zamówić świeże bułeczki, aby je zaraz móc zjeść na śniadanie i to bez wychodzenia z domu.

Źródło: Żabka przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!