Apple może pakować manatki. Ten telefon konkurencji wygląda cudownie!

Zapowiedź premiery urządzeń linii Google Pixel 9

Przed nam miesiąc technologicznych atrakcji. Już za kilka dni poznamy najnowsze smartfony, które mają wstrząsnąć rynkiem. Mimo braku oficjalnej premiery telefon Google Pixel 9 może już zobaczyć cały świat. Wygląd pokazuje, że jest na co czekać.

Jak wygląda Google Pixel 9?

Sekret zdradził na portalu X algierski programista Hani Mohamed Bioud pokazując najnowszego smartfona od Google na krótkim filmiku. Widzimy tam różne zbliżenia na różne szczegóły różowego modelu Pixel 9. Zaprezentowany smartfon może być atrapą. Mimo tego wszystko poprzednie szczegóły dotyczące rodziny Pixel 9 potwierdziły się w zupełności. Urządzenie otrzyma bardziej kanciastą obudowę z fotograficzną wyspą, która jest dość wyraźna. Obiektyw nadaje wyrazistości, ponieważ wyraźnie zaznacza swoją obecność.

Apple może pakować manatki. Ten telefon konkurencji wygląda cudownie!

Skoro urządzenie ujrzało światło dzienne, to na pewno nie będzie zaskoczeniem dla gości zaproszonych na premierę pod hasłem Made by Google, która odbędzie się 13 sierpnia. Rynek smartfonów przyzwyczaił nas już, że urządzenia lubią pozować przed obiektywami różnych aparatów jeszcze przed samą premierą. Trudno powiedzieć, skąd programista Hani Mohamed Bioud posiada ten telefon, ale prezentując jego wygląd, z pewnością wszystko jest już jasne. Niezwykle interesująco Google Pixel 9 wygląda w tym różowym wykonaniu.

Oprócz tego dowiadujemy się, że prezentowany egzemplarz posiada 256 GB pamięci. Zaskoczeniem jak dla mnie jest fakt, że nagrany filmik ma tło konkurencji z wyraźnym zaznaczeniem Galaxy AI oraz Samsung Galaxy S24. Zaskoczenie? Przytyk w stronę konkurencji? Wszystko jest możliwe. Równie dobrze może to być nawiązanie wykonania smartfona Google Pixel 9 do urządzeń z serii Galaxy S24. Muszę przyznać, że jeśli tak będą wyglądać wszystkie projekty od Google to już niedługo możemy mieć nowego lidera sprzedaży w Polsce. 

Źródło: Portal X, opracowanie własne  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!