Po produkty Baseus do Biedronki? Powraca uwielbiana promocja!

biedronka
(fot. taranchic @ Shutterstock)

Supermarkety w Polsce niekiedy mogą nas naprawdę zaskoczyć ciekawą elektroniką. Nie inaczej jest i tym razem, bowiem do sieci sklepów Biedronka powracają produkty marki Baseus!

Biedronka z produktami Baseus w sam raz na Walentynki!

Baseus to naprawdę popularny producent drobnej elektroniki i akcesoriów. Cechuje się naprawdę dobrym stosunkiem jakości do ceny. Sam od Baseusa mam kilka produktów, w tym ładowarkę GaN, uchwyt samochodowy oraz przewody USB-C. Jak się okazuje, ponownie produkty Baseus zobaczymy w sklepach Biedronka.

Ponownie, bowiem już kiedyś w sklepach Biedronka mogliśmy kupić produkty tej marki. No dobra, ale co kupimy tym razem? Na pierwszy ogień idą akcesoria samochodowe. Mowa tu o uchwycie grawitacyjnym z przyssawką, który pozwoli na założenie smartfona w rozmiarze od 4 do 6,5 cala lub taki na kratkę. Ten drugi wykorzystuje magnesy. Obydwa uchwyty wyceniono na 29,99 złotych.

Dokładnie za te same pieniądze będziemy mogli zakupić ładowarkę sieciową z trzema portami USB-A. CO ciekawe, ma ona wbudowany ekran. Całkowita maksymalna moc na wyjściu to 17 W (3,4 A MAX).

biedronka baseus
(fot. Biedronka)

Na sam koniec warto wspomnieć o przewodach. Do wyboru są trzy: USB Lightning o długości 1 metra, USB-C o długości 2 metrów oraz micro USB o długości 2 metrów. Wszystkie te kable wyceniono na 16,99 złotych.

Produkty pojawią się w stacjonarnych sklepach Biedronka już 14 lutego, czyli w przyszły poniedziałek (zarazem są to Walentynki). Jeśli więc szukacie jakiś dodatkowy prezent dla fanatyka motoryzacji, to warto wybrać się do pobliskiej Biedronki ;-).

Źródło: Biedronka

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!