Wow! Brave Browser najlepiej ocenianą przeglądarką internetową na Androida!

brave browser
(fot. CNet)

Brave Browser to dosyć nowa przeglądarka internetowa nastawiona na zapewnienie prywatności użytkownikowi, a także na wygodę korzystania i kryptowaluty. Ostatnie miesiące to ogromny rozwój produktu, a co za tym idzie – wzrost popularności. Jak się okazuje, Brave Browser aktualnie jest najlepiej ocenianą przeglądarką internetową w Sklepie Google Play!

Brave Browser to moja główna przeglądarka, z której korzystam codziennie. Zainstalowałem ją jeszcze jakoś w maju tego roku, jednak dopiero od sierpnia wykorzystuję ją dosyć intensywnie. Wszystko za sprawą nie tak dawno temu wprowadzonej synchronizacji danych, co znacznie ułatwia mi korzystanie z Brave na wielu urządzeniach. Dzięki oparciu o Chromium, przeglądarka oferuje znane mi narzędzia deweloperskie oraz współpracuje z takimi platformami jak GeForce Now.

Warto przeczytać: Brave Browser 1.2 z pełną synchronizacją danych! No nareszcie!

Brave Browser najlepszą przeglądarką w Sklepie Google Play!

Jak się okazuje, Brave Browser właśnie stała się najlepiej ocenianą przeglądarką internetową w Sklepie Google Play! Użytkownicy napisali ponad 240 tysięcy opinii czego średnia wynosi 4,8/5. To sprawia, że Brave pobija chociażby swój “wzór” w postaci Google Chrome, który doczekał się oceny 4,1/5. Warto wspomnieć o innych popularnych przeglądarkach – Microsoft Edge oceniony jest na 4,5/5, Vivaldi 4,0/5, a Firefox na 3,9/5.

Przyznam szczerze, że nic w tym dziwnego. Brave nie potrzebuje tworzenia konta użytkownika (ba! nawet czegoś takiego tutaj nie ma) aby móc z niej korzystać, do tego mamy tutaj blockera reklam, możliwość zarabiania kryptowalut poprzez korzystanie z produktu oraz wiele dodatkowych ustawień, które na próżno jest szukać w Google Chrome. Mało tego, od sierpnia możemy korzystać z synchronizacji danych opartej o łańcuchy synchronizacji. Do pełni szczęścia brakuje obsługi dodatków i wtyczek.

Z jakiej przeglądarki internetowej korzystacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!