Buzz Astral pojawi się w Disney+ już za kilka dni!

Buzz Astral
Buzz Astral w Disney+

Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami, ponownie w Disney+ ujrzymy nowość, która dopiero co miała premierę kinową. Tym razem chodzi o Buzz Astral.

Buzz Astral w Disney+ już 3 sierpnia!

Buzz Astral to spin-off serii Toy Story przedstawiający historię jednej z postaci – właśnie Buzza Astrala. Premiera kinowa animacji odbyła się 17 czerwca 2022 roku – również w Polsce. Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami, mamy spodziewać się nadejścia nowości do Disney+ chwilę po premierze kinowej. Nie inaczej jest też teraz.

Bo Disney+ właśnie oficjalnie zapowiedziało, że Buzz Astral pojawi się na platformie już 3 sierpnia, czyli za 2 tygodnie. Już teraz na stronie znajduje się odpowiednia pozycja, jednak, póki co, możemy zapoznać się z tylko z opisem oraz trailerem.

“Buzz Astral” produkcji Disneya i Pixara to historia Buzza Astrala (głos Chrisa Evansa), bohatera, który zainspirował powstanie sławnej figurki. Legendarny strażnik kosmosu wyrusza w międzygalaktyczną podróż.

A więc już za dwa tygodnie czeka nas piękny powrót do wczesnych lat XXI wieku, kiedy to mogliśmy oglądać Toy Story jako nowość. Tym razem jednak poznamy nową historię.

Źródło: Disney+

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!