Call of Duty Mobile obsługuje zewnętrzne kontrolery!

Call of Duty Mobile obsługuje zewnętrzne kontrolery!

Call od Duty Mobile to naprawdę świetna gra na smartfony. Sam spędziłem trochę czasu w tej grze i naprawdę świetnie się przy tym bawiłem. Jest bardzo popularna, sam widzę, że wielu moich znajomych w to gra. Zapewne ci, którzy choć trochę są nią zainteresowani wiedzą, że można grać w nią z użyciem kontrolera. Które pady sprawdzą się najlepiej?

Pady są bardzo przydatne w tej grze!

Pewien mój znajomy (pozdrawiam cię, jeśli to czytasz) jest zapalonym graczem Call of Duty Mobile. Nieraz widziałem go na szkolnym korytarzu grającego w tę grę, ale z padem. Nie do końca rozumiałem po co mu to, ale gdy sam przez chwilę pograłem w ten sposób, od razu zrozumiałem. Kontrolery w tej grze znacznie poprawiają komfort grania i możemy się poczuć jakbyśmy grali na konsoli. Przypomniały mi się wtedy czasy, gdy ogrywałem Call of Duty Black Ops na mojej konsoli Xbox 360. Zastanawiacie się może, które pady najlepiej się sprawdzą?

Zobacz także: Płatność zbliżeniowa bez PIN do 100zł? Tak, już za chwilę!

Call of Duty Mobile ma pełne wsparcie dla kontrolerów od Xbox One oraz Playstation 4, Dualshock 4. To właśnie one spiszą się najlepiej i będziemy mieli pewność, że wszystko działa tak, jak trzeba. Oczywiście, można podłączyć też inne, tańsze pady, lecz nie możemy mieć pewności tego, że będą one działały w pełni poprawnie.

Call of Duty Mobile kontroler

W jaki sposób możemy je połączyć z naszym smartfonem? Odpowiedź jest prosta, poprzez Bluetooth. W ten sam sposób możemy to zrobić na smartfonach z Androidem, jak i na tych z logiem nadgryzionego jabłuszka z tyłu. Gdy kontroler oraz smartfon nawiążą połączenie, gra automatycznie wykryje go i sterowanie zostanie do tego dostosowane. Jeśli macie taki kontroler w domu, polecam Wam sprawdzić to, jak sprawuje się on w tej grze. Gwarantuję Wam wiele godzin świetnej zabawy!

Gracie w Call of Duty Mobile? Co sądzicie o tej grze?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!