Niespodziewana informacja! Carl Pei już nie jest częścią OnePlus

carl pei

Jeśli chociaż trochę interesujesz się marką OnePlus to zapewne kojarzysz taką osobę jak Carl Pei. Jest on nam całkiem znany, bowiem był twarzą chińskiej firmy na Zachodzie. Jak się jednak okazuje, Carl Pei prawdopodobnie już nie pracuje w OnePlus.

Carl Pei już nie pracuje w firmie OnePlus

Najnowsze informacje jasno wskazują na to, że Carl Pei już nie pracuje w firmie OnePlus. Wszystko zaczęło się od zrzutów ekranu wewnętrznych notatek w OnePlus. Na jednej z nich wypisana została cała struktura firmy, na której to nie znajdziemy nazwiska Carl Pei. Warto dodać, że wymieniona została tam Emily Dai, która jeszcze nie tak dawno zajmowała się rozwojem marki w Indiach, a teraz odpowiedzialna jest za linię Nord. Tak, tę samą linię, którą rozwijał Carl Pei i reklamował na poniższym filmie.

Zagraniczne media technologiczne skontaktowały się z OnePlusem, jednak firma odmówiła komentarza. To tylko dodaje wiarygodności tej informacji, bowiem jeśli byłaby ona fałszywa, to marka szybko chciałaby ją zdementować. Prywatne źródła poinformowały portal Android Central, że Carl Pei opuścił firmę kilka tygodni temu, ale OnePlus póki co nie złożył żadnych oficjalnych oświadczeń. Niestety, nie wiemy co jest powodem tego odejścia, choć plotki mówią o walce o władzę między Carlem Peiem a Petem Lau.

Warto przeczytać: W tym miesiącu OnePlus pokaże nam coś jeszcze!

Carl Pei jest współzałożycielem chińskiej marki OnePlus. Między innymi był on twarzą firmy na Zachodzie, gdzie się wychował, a co za tym idzie – bardzo dobrze zna język angielski. Od 2013 roku regularnie pojawiał się na premierach produktów i innych wydarzeniach.

Co myślicie o odejściu Carla Peia od OnePlusa? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!