CD Projekt pokazał światu kolejne 15 minut Cyberpunka 2077. Już nie mogę się doczekać premiery!

cyberpunk 2077

Bez wątpienia Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Po tym co wydarzyło się na targach E3 gracze nie tylko z Polski, ale z całego świata z niecierpliwością wyczekują premiery. Teraz CD Projekt, twórcy Cyberpunka, postanowili zaprezentować światu 15-minutowy gameplay oraz odpowiedzieć na część pytań.

Cyberpunk 2077 robi wrażenie na długo przed oficjalną premierą

Cyberpunk 2077 trafi do regularnej sprzedaży dopiero 16 kwietnia 2020 roku. Oczywiście już teraz możemy nabyć grę tę w przedsprzedaży, ale na wysyłkę i tak poczekamy. CD Projekt bardzo mądrze uchyla kolejnych rąbków tajemnicy jednocześnie podkręcając atmosferę. Właśnie zaprezentowany fragment rozgrywki mogli już wcześniej, na targach Gamaescom 2019 w Niemczech, zobaczyć najwięksi dziennikarze związani z branżą gier.

Sam gameplay opatrzony jest komentarzem zdradzającym nam sporo informacji na temat przyszłej gry CD Projekt. Komentarz ten ma przybliżyć nam fabułę i mechaniki, które zostaną zastosowane w nadchodzącej produkcji polskiego studia. I muszę szczerze przyznać, że w przypadku Cyberpunk 2077 apetyt rośnie w miarę jedzenia. Z każdą kolejną informacją opublikowaną przez polskie studio wyczekuje produkcji tej z większą niecierpliwością. Cyberpunk 2077 może być jedną z tych gier, dla których wymienia się komputer na nowy czy kupuje konsolę. Bez wątpienia tak będzie i w moim przypadku, ale do kwietnia pozostało jeszcze trochę czasu.

Zobacz także: Acer Nitro 7 debiutuje w Polsce. Sprzedaż ruszy już we wrześniu!

Gameplay pochodzi z wczesnej wersji gry, ponieważ Cyberpunk 2077 nadal nie został w pełni skończony. Materiał został zarejestrowany na komputerze wyposażonym w GeForce RTX 2080 TI z aktywnym ray tracingiem. Co ciekawe film w serwisie YouTube dostępny jest w rozdzielczości 4K, ale gra działała w rozdzielczości FullHD. Pozostaje nam czekać na kolejne fragmenty gry!

Co myślicie o najnowszym gameplayu z Cyberpunka 2077? Czekacie na premierę tej gry? A może nie jest to klimat, który podbije wasze serca? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!