Strona główna Producenci LG Cena LG WING jest już znana. Jest drogo, ale nie kosmicznie drogo

Cena LG WING jest już znana. Jest drogo, ale nie kosmicznie drogo

-

LG Wing został zaprezentowany dnia wczorajszego, ale nie usłyszeliśmy nic a nic o jego cenach. Czyżby producent chciał, aby wszyscy zachwycili się konstrukcją zanim spojrzą na nią przez pryzmat ceny i tego jak mocno obciąży ich portfel? To możliwe, ale w końcu sekret i tak wyszedł na jaw.

LG Wing to smartfon z ekranem obracanym jak śmigło

Koreański producent od jakiegoś czasu eksperymentował z podwójnym ekranem, ale najnowszym pomysłem przeszedł samego siebie. W ramach Explorer Project powstał telefon, którego wyświetlacz obraca się o 90 stopni odsłaniając kolejny, mniejszy ekranik.

Oczywiście dla tego rozwiązania LG znalazło mnóstwo zastosowań, które faktycznie wydają się mieć sens. W dodatku smartfon ten ma dość ciekawą specyfikację, ponieważ znalazł się tutaj jeden z najnowszych procesorów, Snapdragon 765G w połączeniu z 8 GB RAM-u. Jest też szybkie ładowanie przewodowe, a także możliwość ładowania bezprzewodowego. Więcej o LG Wing dowiecie się oczywiście z wpisu premierowego, gdzie przedstawiliśmy całą znaną specyfikację – >tutaj<.

Zobacz też: LG Velvet oficjalnie zaprezentowany. Czy średniak koreańskiego producenta podbije serca użytkowników?

To może być dopiero namiastka ciekawych smartfonów od LG, ponieważ możliwe, że aktualnie producent pracuje nad telefonem z rozciąganym lub rozwijanym wyświetlaczem.

Cena LG Wing jest nam znana

Kwota jaką musimy zapłacić za LG Wing została w Niemczech ustalona na 1099 euro, co w przeliczeniu daje nam około 4900 złotych. Jak wiadomo, cena w innych krajach może być nieco inna, z uwagi na między innymi wysokość podatków oraz koszty importu. Jest to dużo, ale stosunkowo niewiele, jeśli chodzi o „dziwne” smartfony. W końcu wiele więcej producenci życzą sobie za Galaxy Z Flipa czy Motorolę RAZR. Ciężko przewidzieć jak taka cena wpłynie na jego sprzedaż, myślę że początkowo może być to urządzenie skierowane dla entuzjastów. W końcu telefonu o podobnych parametrach, ale bez obracanego ekranu można już zakupić za mniej niż 2 tysiące złotych.

A co Wy sądzicie o cenie LG Wing?

ŹródłoTabletowo

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej