Cena LG WING jest już znana. Jest drogo, ale nie kosmicznie drogo

Cena LG WING jest już znana. Jest drogo, ale nie kosmicznie drogo

LG Wing został zaprezentowany dnia wczorajszego, ale nie usłyszeliśmy nic a nic o jego cenach. Czyżby producent chciał, aby wszyscy zachwycili się konstrukcją zanim spojrzą na nią przez pryzmat ceny i tego jak mocno obciąży ich portfel? To możliwe, ale w końcu sekret i tak wyszedł na jaw.

LG Wing to smartfon z ekranem obracanym jak śmigło

Koreański producent od jakiegoś czasu eksperymentował z podwójnym ekranem, ale najnowszym pomysłem przeszedł samego siebie. W ramach Explorer Project powstał telefon, którego wyświetlacz obraca się o 90 stopni odsłaniając kolejny, mniejszy ekranik.

Cena LG WING jest już znana. Jest drogo, ale nie kosmicznie drogo

Oczywiście dla tego rozwiązania LG znalazło mnóstwo zastosowań, które faktycznie wydają się mieć sens. W dodatku smartfon ten ma dość ciekawą specyfikację, ponieważ znalazł się tutaj jeden z najnowszych procesorów, Snapdragon 765G w połączeniu z 8 GB RAM-u. Jest też szybkie ładowanie przewodowe, a także możliwość ładowania bezprzewodowego. Więcej o LG Wing dowiecie się oczywiście z wpisu premierowego, gdzie przedstawiliśmy całą znaną specyfikację – >tutaj<.

Zobacz też: LG Velvet oficjalnie zaprezentowany. Czy średniak koreańskiego producenta podbije serca użytkowników?

To może być dopiero namiastka ciekawych smartfonów od LG, ponieważ możliwe, że aktualnie producent pracuje nad telefonem z rozciąganym lub rozwijanym wyświetlaczem.

Cena LG Wing jest nam znana

Kwota jaką musimy zapłacić za LG Wing została w Niemczech ustalona na 1099 euro, co w przeliczeniu daje nam około 4900 złotych. Jak wiadomo, cena w innych krajach może być nieco inna, z uwagi na między innymi wysokość podatków oraz koszty importu. Jest to dużo, ale stosunkowo niewiele, jeśli chodzi o “dziwne” smartfony. W końcu wiele więcej producenci życzą sobie za Galaxy Z Flipa czy Motorolę RAZR. Ciężko przewidzieć jak taka cena wpłynie na jego sprzedaż, myślę że początkowo może być to urządzenie skierowane dla entuzjastów. W końcu telefonu o podobnych parametrach, ale bez obracanego ekranu można już zakupić za mniej niż 2 tysiące złotych.

A co Wy sądzicie o cenie LG Wing?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!