Jesteś klientem Cinkciarza? Możesz skorzystać z Apple Pay

apple pay

Jeśli jesteś klientem usługi Cinkciarz i korzystasz z otrzymanej karty płatniczej, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Otóż fintech jest teraz dostępny w Apple Pay!

Karty płatnicze Cinkciarz w Apple Pay

Możliwość płacenia smartfonem jest już szerokim standardem i oferuje to wiele banków i fintechów. Klienci Cinkciarza już do tej pory mogli korzystać z chociażby z Google Pay czy Fitbit Pay. Niestety, na liście brakowało ogromnej usługi w postaci Apple Pay. Aż do teraz!

Otóż już teraz klienci Cinkciarza mogą dodać swoje karty płatnicze do usługi Apple Pay. To pozwala zapłacić zarówno iPhone’em jak i Apple Watchem. Z udogodnienia można skorzystać chociażby w pobliskim sklepie, bowiem Apple Pay jest akceptowane wszędzie tam, gdzie jest terminal płatniczy z obsługą płatności zbliżeniowych. Z opcji skorzystać można również w przeglądarce Safari do opłacania zakupów internetowych.

cinkciarz apple pay

Zakup jest autoryzowany za pomocą Touch ID, Face ID lub kodu urządzenia. Apple Pay nie przechowuje numerów kart ani na urządzeniu, ani na serwerach. To spora ulga dla tych, co boją się podać dane płatnicze.

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!