Apple Watch Series 7 – przede wszystkim większy ekran

apple watch series 7

Dopełnieniem dzisiejszej konferencji Apple Event było pokazanie zegarka Apple Watch Series 7. Co on oferuje?

Apple Watch Series 7 oficjalnie

Zaraz obok iPadów i iPhone’ów nowej generacji, gigant z Cupertino pokazał Apple Watch Series 7. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim ma znacznie większy wyświetlacz dochodzący do ramek tarczy. Ponadto ma być on znacznie jaśniejszy – głównie w trybie Always on Display.

apple watch series 7

Większy ekran ma pozwalać na wyświetlanie większej ilości tekstu – nawet do 50%. Ponadto Apple zdecydowało się na dodanie pełnej klawiatury do zegarka, co umożliwia nam na wygodne odpisywanie na wiadomości. Nowy wyświetlacz zachodzący na boki to również świeże tarcze, które lepiej wykorzystują cienkie ramki.

apple watch series 7

Apple Watch 7. generacji ma ekran 41 mm (wcześniej było to 40 mm), a ten większy wariant – 45 mm (wcześniej 44 mm). Pomimo zmiany rozmiarów, stare paski powinny być kompatybilne z tym zegarkiem. Konstrukcja jest wodoodporna dzięki certyfikatowi IP6X.

W temacie baterii Apple nic nie zmieniło. I to dosłownie tak firma powiedziała, bowiem dalej mamy tutaj “gwarancję” pracy na akumulatorze przez jeden dzień – dokładnie jest to 18 godzin. No nic, od zegarka moglibyśmy oczekiwać nieco więcej.

apple watch series 7

Watch 7 będzie dostępny w wielu wersjach i opcjach kolorystycznych. Ponadto został on znacznie zintegrowany z usługami fitnessowymi.

Źródło: Apple

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!