Co powiecie na tak wyglądające modele Samsung Galaxy S10?

samsung galaxy s10
Czy tak będą wyglądać przyszłoroczne flagowce Samsunga?

Samsungowi bardzo zależy na tym, by nadchodzący Galaxy S10 był udany. Omawiałem to w jednym z moich ostatnich wpisów. Na Twitterze Bena Geskina pojawiły się rendery mające przedstawiać właśnie tego smartfona!

Panie Samsungu, dziura w wyświetlaczu!

Tak mi się skojarzyło to z taką krótką rymowanką z dzieciństwa. Nowy Galaxy S10 ma mieć aparat umieszczony w dziurce w wyświetlaczu. Według dotychczasowych przecieków, ulokowany ma być w lewym górnym rogu. Ben Geskin na swoim Twitterze przedstawił rendery tego urządzenia. Możecie zobaczyć je poniżej.

https://twitter.com/VenyaGeskin1/status/1065145578814869504

Wygląda to dość ciekawie. Przede wszystkim, zastanawia mnie to, jak zostanie to odebrane przez konsumentów. Z takim czymś jeszcze nigdy się nie spotkałem.

Co myślę o takim rozwiązaniu? Moim zdaniem, lepiej już wygląda notch, nawet chociażby taki, jak ma Sharp w swoich telefonach, tzw. oko cyklopa. Oczywiście, to tylko rendery, ostateczny werdykt wydałbym dopiero po możliwości wzięcia go do ręki, zobaczenia tego na żywo.

Co jeszcze wiemy o nim?

Będzie dostępny on w kilku wersjach, z czego ta najbardziej premium oznaczona została nazwą kodową “Beyond X”. Cóż takiego specjalnego ma się w niej znaleźć?

Przede wszystkim, coś, co jest ostatnio coraz częściej poruszane we wszystkich mediach, mianowicie obsługa sieci 5G! Ma on być już przygotowany na wprowadzenie nowej technologii, co uważam, za bardzo dobry ruch. 5G to coś, w co powinno się inwestować, jest to technologia przyszłości, która może usprawnić wiele rzeczy. Wiele krajów, w tym Polska, jest zainteresowanych tym i chcą brać czynny udział w jej rozwoju.

Idąc dalej, mamy coś dla fanów dużych wyświetlaczy, w tym mnie. Otóż, na froncie ma się znaleźć 6.7-calowy wyświetlacz Super AMOLED. Nie znamy jednak ani jego rozdzielczości, ani proporcji, jednakże obstawiam 2K+ w proporcjach 19:9.

samsung 4 aparaty

Jeśli jesteście maniakami mobilnej fotografii i lubicie bajery w postaci np. szerokokątnego obiektywu, to S10 powinien być stworzony dla was. Ma on otrzymać aż 6 aparatów, na 99.9% 2 z przodu, a pozostałe 4 – z tyłu. Wątpię, żeby były to oczka o innych funkcjach, aniżeli ma to miejsce w najnowszym Galaxy A9.

Myślę, że nawet będą tak samo umiejscowione. Na żywo, w A9, którego recenzję już niedługo będziecie mogli ujrzeć na naszym portalu, prezentuje się to w ten sposób.

https://www.instagram.com/p/BqSb1kaHjmK/

Teraz coś dla tych, którzy są fanami designu telefonów od Xiaomi z serii Mi MIX. Omawiany smartfon Samsunga ma otrzymać ceramiczne plecki. Mówi się, że będą one w kolorze biały oraz niebieskim. Może to wyglądać bardzo ciekawie i czekam na jego premierę, która będzie miała miejsce na targach MWC 2019, które odbędą się pod koniec lutego w nadchodzącym roku.

Czekacie na nowego flagowca Samsunga? Co sądzicie o takim ulokowaniu przedniego aparatu?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!