Co wspólnego ma telefon Huawei Pura 70 i biust?

Co wspólnego ma telefon Huawei Pura 70 i biust?

Sztuczna inteligencja to przełom w technologii. Znajduje ona miejsce w różnych dziedzinach życia i nauki. Okazuje się, że oprócz projektowania wnętrz, inteligentnego wyszukiwania, sterownia innymi urządzeniami, usuwania obiektów ze zdjęć, AI daje nam także możliwości “zaprojektowania biustu”. To wszystko za sprawą urządzenia Huawei Pura 70, czyli zupełnie nowej rodziny smartfonów w chińskim koncernie.

Huawei Pura 70 zajmie się delikatnym obszarem kobiecości?

Na łamach zagranicznych mediów pojawiła się bardzo ciekawa informacja o nowej linii chińskich smartfonów. Otóż według niektórych blogerów model Pura 70 jest w stanie “dodać/stworzyć” biust przy pomocy sztucznej inteligencji. Skąd o tym wiemy? Portal społecznościowy Weibo został zalany zdjęciami, które przedstawiają różnego rodzaju “pracę” sztucznej inteligencji. Zdjęcia są dość nietypowe, bo na jednej części mamy kobietę, która ma zakryty dekolt zaś po drugiej stronie widzimy już zdjęcie z wyobrażeniem bardziej wyeksponowanego biustu oczywiście w ubraniu.

Co wspólnego ma telefon Huawei Pura 70 i biust?

Zabawa nie trwała długo, ponieważ gdy producent zorientował się w sytuacji postanowił działać i wypuścił stosowną aktualizację. Skutkiem takiego działania jest całkowite wyłączenie funkcji urozmaicającej kobiece walory. Sytuacja jest zaskakująca, ponieważ wygląda to tak jakby Huawei nie wiedział co dokładnie potrafi ich twór w postaci AI. Użytkownicy Weibo wrzucili naprawdę mnóstwo przerobionych zdjęć, ale “zabawa” się skończyła. Huawei prawdopodobnie bał się pozwów o propagowanie nieodpowiednich materiałów. Swoją drogą programistów z Huawei poniosła fantazja, która może odbić się na nowej linii smartfonów. Mimo jednorazowej sytuacji (poprawka usunie powyższe możliwości) możemy zdać siebie sprawę, że sztuczna inteligencja to naprawdę mocne narzędzie. Dajcie znać w komentarzach czy spotkaliście się z takim rozwiązaniem (czy zdążyliście odkryć tę funkcję) w swoich smartfonach Huawei Pura 70.

Źródło: Socialbites      

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!