Coraz to więcej wiemy na temat nadchodzącego flagowca Xiaomi!

Coraz to więcej wiemy na temat nadchodzącego flagowca Xiaomi!

Zapewne większość z was słyszała o tym, że Xiaomi pracuje nad szybkim ładowaniem o mocy 100 W. Według wcześniejszych plotek już teraz ruszyła masowa produkcja tego urządzenia, a jego premiera ma odbyć się już w sierpniu tego roku. W sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat tego sprzętu!

Kolejny flagowiec Xiaomi na horyzoncie

Osoby, które na co dzień nie śledzą rynku mobilnego bez wątpienia mogą zagubić się w portfolio firmy Xiaomi. Sam chiński gigant bez wątpienia nie ułatwi sytuacji wydając kolejnego flagowca. Model o numerze kodowym M2007J1SC został już wcześniej certyfikowany przez 3C oraz MIIT, a teraz dane na temat jego specyfikacji zostały odnalezione przez ekipę XDA Developers w kodzie źródłowym MIUI 12. Smartfon ten, z racji tego, że ma być prawdziwym flagowcem, będzie pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 865+. Od dłuższego czasu słyszymy o coraz to większej liczbie urządzeń, która w najbliższej przyszłości ma trafić na rynek właśnie z tym procesorem.

Nadchodząca nowość Xiaomi będzie wspierać także ładowanie o mocy 100 W, a w zestawie możemy znaleźć nawet ładowarkę o mocy 120 W. Na pleckach znajdą się przynajmniej trzy aparaty. Co ciekawe głównym nie będzie matryca 108 Mpix, a nowy sensor 48 Mpix mający oferować większą niż dotychczas matrycę. Czy informacje te okażą się prawda? Czas pokaże. Oprócz aparatu głównego na pleckach nadchodzącej nowości chińskiego producenta mamy znaleźć także teleobiektyw oraz obiektyw szerokokątny, który będzie mógł być wykorzystywany także do zdjęć makro.

Zobacz także: Pierwszy smartfon Xiaomi z szybkim ładowaniem o mocy 100 W trafia do masowej produkcji

XDA Developers zaznacza także, że w najnowszych przecieków wynika, że nadchodzący flagowiec Xioami będzie urządzeniem stworzonym na rynek chiński. Tym samym nie wiemy czy doczekamy się także jego globalnej premiery, a tym samym rozpoczęcia sprzedaży w naszym kraju. Z racji tego, że według plotek smartfon ten ma zadebiutować już w sierpniu w najbliższej przyszłości w sieci powinno pojawić się sporo informacji na jego temat!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi 10, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po nowym flagowcu Xiaomi? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!