Cyberpunk 2077 znowu opóźniony! I Wiedźmin 3 też

cyberpunk 2077

2020 był rokiem ciągłego przekładania premiery Cyberpunka 2077 (choć po premierze wielu uznało, że można było jeszcze trochę poczekać). Jak się okazuje, historia znowu się powtarza, bowiem na wersję next-gen jeszcze sobie poczekamy.

Cyberpunk 2077 na konsole next-gen dopiero w 2022. Podobnie jest z Wiedźminem

Jak do tej pory, spodziewaliśmy się premiery Cyberpunka 2077 na konsole next-gen jeszcze w tym roku. Ostatnie publikacje PEGI jedynie potwierdzały rychłe nadejście łatki. Niestety, właściciele Sony PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S jeszcze sobie poczekają. Wbrew naszym założeniom, gra zostanie wydana dopiero w 2022 roku.

Jak wynika z najnowszego komunikatu CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 w wersji na nowe generacje konsol pojawi się w I kwartale 2022 roku. W drugim kwartale natomiast łatki podnoszącej grę do rangi next-gen doczeka się Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Na początku następnego roku spodziewamy się premiery mnóstwa głośnych gier, a zapewne wiele osób nadal będzie żyło Forzą Horizon 5, która to pojawi się lada moment. Czy wtedy Cyberpunk 2077 i Night City kogoś do siebie przekonają? Jeśli zostanie uruchomiona świetna promocja, w ramach której można byłoby grę nabyć za półdarmo, to zapewne jest to możliwe.

Źródło: CD Projekt RED

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!