Cyberpunk 2077 wraca do łask? Gra zbiera naprawdę pozytywne recenzje!

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to gra, która wytwarza skrajne emocje. Niektórzy ją uwielbiają, a niektórzy uważają za po prostu kiepski produkt. Ci drudzy tak myślą, bowiem start gry nie był zbyt udany. Jak się jednak okazuje, grupa zadowolonych graczy powoli się zwiększa.

Cyberpunk 2077 to gra, która prawdopodobnie nakręciła wokół siebie największy hype w historii. Początkowo jej premiera była przesuwana, aż w końcu wyszła około rok temu. Niestety, bardzo szybko pojawiły się negatywne recenzje i to głównie za to, jak gra działała na konsolach poprzedniej generacji, czyli na Xbox One i PlayStation 4. Trafniejszym jednak byłoby powiedzenie, że ta gra po prostu nie działała.

Ponadto pojawiło się wiele błędów również na innych platformach, jednak tam gra faktycznie była grywalna, a ja sam kupiłem ją na premierę na Google Stadia, gdzie działała bardzo stabilnie. Sama w sobie gra jest mistrzowska i to ciężko jej odmówić. Muzyka, grafika, scenariusz i klimat to elementy, które “robią robotę”.

cyberpunk 2077

Niestety, dni mijały a gra stawała się coraz większym memem. I to pomimo tego, że CD Projekt RED w pocie czoła wydawało kolejne łatki naprawiające problemy, w tym usprawniające działanie na poprzednich generacjach konsol.

Cyberpunk 2077 z coraz lepszymi recenzjami. Flagowy produkt CD Projekt RED wraca do łask?

Jak informuje Paweł Sasko, który pracował nad Cyberpunkiem 2077, gra właśnie zaczęła zyskiwać coraz to wyższe oceny na platformie Steam. Na udostępnionym przez pracownika zrzucie ekranu widzimy, że gra cechuje się przeważnie pozytywnymi recenzjami od samej premiery, a ostatnie oceny są bardzo wysokie.

Warto też dodać, że z okazji Black Friday gra została przeceniona o 50% na każdej platformie. To też sprawia, że rozpoczęcie rozgrywki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Choć prawdziwi łowcy promocji wiedzą, że bywały jeszcze lepsze ceny na ten produkt. Sam poluję na wersję cyfrową na Xbox w bardzo, ale to w bardzo korzystnej cenie.

To też oznacza, że faktycznie prędzej czy później gracze zapomną o początkowej wpadce i Cyberpunk 2077 wróci do szeregu najlepszych gier AAA. Póki co, czekamy na aktualizację next-gen, która wyciągnie z tytułu jeszcze więcej.

Źródło: @PaweSasko, własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!