Cześć specyfikacji Nubii Play 5G pojawiła się w sieci

Cześć specyfikacji Nubii Play 5G pojawiła się w sieci

To, że Nubia Play 5G zadebiutuje 21 kwietnia jest już pewne. W sieci pojawił się plakat przygotowany przez chińską firmę, który zapowiada to wydarzenie. Teraz w sieci pojawiają się plotki dotyczące specyfikacji tego urządzenia. Czy jest na co czekać?

Nubia Play 5G może być naprawdę ciekawym średniakiem

Niestety, ale nadal nie wiemy czy doczekamy się premiery Nubii Play 5G na rynkach Starego Kontynentu. Sama premiera odbędzie się w Chinach i tam sprzedaż powinna rozpocząć się już w kwietniu. Teraz CEO chińskiej firmy, Ni Fei, postanowił ujawnić szczegóły dotyczące baterii. Nadchodząca nowość Nubii otrzyma ogniwo o pojemności 5100 mAh. Dodatkowo nie zabraknie wsparcia dla szybkiego ładowania o mocy 30 W z wykorzystaniem Power Delivery. Dodatkowo w sieci pojawiło się także plakat prezentujący wygląd pudełka, ale tak naprawdę nie zdradza nam to jakichkolwiek dodatkowych informacji.

Cześć specyfikacji Nubii Play 5G pojawiła się w sieci

Z racji tego, że Nubia Play będzie smartfonem posiadającym modem 5G pozwalający na łączność z sieciami nowej generacji możemy być wręcz pewni, że smartfon ten otrzyma Qualcomm Snapdragona 730G lub Snapdragona 765G. Niezależnie od tego, na którą jednostką zdecydował się chiński producent w kwestii wydajności urządzenie to powinno wystarczyć większości przeciętnych użytkowników.

Zobacz także: Nubia prezentuje nowe logo oraz przedstawia plany na przyszłość

Do 21 kwietnia pozostało jeszcze trochę czasu i bardzo możliwe, że przedstawiciele firmy Nubia będą chcieli podgrzać atmosferę publikując kolejne informacje na temat nadchodzącej nowości. Patrząc jednak na to, co wiemy już teraz oraz biorąc pod uwagę plany chińskiego producenta na ten rok powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawego średniaka z świetnym stosunkiem ceny do możliwości. Czekamy z niecierpliwością!

Na zdjęciu głównym znajduje się Nubia Z20.

Co myślicie o Nubii Play 5G? Chcielibyście by smartfon ten pojawił się także w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!