Darmowe zwroty bez Allegro Smart? Tak, z Allegro One Kurier

Allegro One Kurier

Allegro oferuje nam pakiet Allegro Smart!, w ramach którego możemy korzystać z darmowych dostaw i zwrotów. Platforma e-commerce rozwija także usługi logistyczne i kurierskie świadczone za swoim pośrednictwem.

Darmowe zwroty z Allegro One Kurier

Allegro wprowadziło kolejną nowość do swojej usługi. Od 13 lipca klienci Allegro, którzy korzystają z dostaw One Kurier, nie zapłacą za zwrot przesyłki. Warunkiem jest jednak nadanie zwrotu w jednym z automatów paczkowych Allegro One Box, punktach stacjonarnych Allegro One Punkt albo w placówce Poczty Polskiej.

Allegro rozszerzyło w ten sposób opcję darmowych zwrotów w ramach swoich usług logistycznych o ostatnią z metod. Do tej pory bowiem były dostępne zwroty dla zamawiających do punktów partnerskich i automatów Allegro One Box.

Platforma e-commerce w swoim komunikacie przypomina, że za dostawy i zwroty produktów nie płacą również klienci Allegro Smart!. Wystarczy, że złożą zamówienie na minimum 40 złotych od jednego sprzedającego lub połączą drobne zakupy od kilku sprzedających korzystających z Magazynu Allegro.

Źródło: allegro.pl przez cashless.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!