Data premiery Realme C3 oficjalnie ujawniona

realme

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje na temat certyfikacji Realme C3. Teraz firma postanowiła opublikować w sieci plakat, który zapowiada premierę tego urządzenia. Co wiemy na jego temat na chwilę przed prezentacją?

Realme C3

Smartfon ten zostanie zaprezentowany światu już 6 lutego tego roku. Realme C3 bez wątpienia został stworzony przede wszystkim z myślą o rynku Indii, ale bardzo możliwe, że doczekamy się także premiery w innych krajach. Co ciekawe nadal nie wiemy praktycznie nic na temat nadchodzącej nowości. Fakt ten jest o tyle zaskakujący, że najczęściej o smartfonach Realme wiedzieliśmy wszystko na długi czas przed samą premierą. Tym samym bardzo możliwe, że producent zmienił swoją politykę i chce zachować wszystko w tajemnicy aż do ostatniej chwili, a tym samym zaskoczyć świat swoim nowym sprzętem.

Data premiery Realme C3 oficjalnie ujawniona

Plakat zdradza nam jednak trochę szczegółów na temat wyglądu urządzenia. Bez wątpienia Realme C3, jak przystało na serię oznaczoną właśnie literą “C”, będzie budżetowcem. Tym samym na froncie powinniśmy znaleźć spory wyświetlacz LCD IPS o rozdzielczości HD+ lub FullHD+. W górnej części ekranu możemy dostrzec niewielkiego notcha skrywającego pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie. Na pleckach natomiast zostaną umiejscowione dwa oczka oraz najprawdopodobniej także, chociaż na plakacie go nie widzimy, czytnik linii papilarnych.

Zobacz także: Spodziewaliście się tego, że marka Realme jest w jednym z europejskich państw aż tak popularna?

Realme C2 trafił na rynek z MediaTekiem Helio P22 oraz 2 GB lub 3 GB RAM-u w zależności od wersji. Bardzo możliwe, że tym razem firma postawi jednak na jednostkę Qualcomma oraz 3 GB RAM-u w podstawowej konfiguracji. Jeśli cena tego sprzętu będzie odpowiednia to może on zostać naprawdę ciepło przyjęty na rynku Indii. Niemniej jednak nadal pozostaje czekać na informację czy kiedykolwiek smartfon ten pojawi się także na Starym Kontynencie. Oczywiście polski oddział Realme jest już w przygotowaniu, ale nadal nie wiemy, kiedy nastąpi premiera tych urządzeń w naszym kraju.

Czekacie na pojawienie się pierwszych smartfonów Realme w naszym kraju? A może już mieliście okazję korzystać z urządzeń tej firmy? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!