Realme X zostanie zaprezentowany już 15 maja!

realme x 3

Po pierwszych informacjach na temat Realme X przyszedł czas na ogłoszenie oficjalnie daty premiery tego urządzenia. Smartfon ten ma podbić serca użytkowników w Indiach. Co o nim wiemy?

Premiera już 15 maja

Po wszechobecnych plotkach dotyczących wysuwanego aparatu przedniego w nadchodzącej nowości firmy Redmi submarka OPPO postanowiła przygotować urządzenie mają być realną konkurencją dla tego modelu. Tak właśnie powstał Realme X, który już 15 maja zostanie oficjalnie zaprezentowany światy. Smartfon ten w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży w Indiach, a następnie powinien zadebiutować także na rynku globalnym. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Realme ma pojawić się także w Europie, a co za tym idzie bardzo możliwe, że model oznaczony literą “X” trafi do sprzedaży i w naszym kraju.

realme x 2

Co wiemy na temat nadchodzącego urządzenia producenta z Państwa Środka? Całkiem sporo. Model ten już wcześniej pojawił się w TENAA, a to przyniosło nam pierwsze informacje dotyczące specyfikacji. Realme X ma trafić na rynek z Qualcomm Snapdragonem 730. Jednostka ta powinna być wspierana przez 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie zapewne przeznaczone 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Na froncie znajdziemy ekran OLED o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości FullHD+. Czytnik linii papilarnych zostanie zintegrowany z wyświetlaczem. Aparat do zdjęć typu selfie zostanie ukryty w wysuwanym modele. Całość powinna działać dzięki baterii o pojemności 3680 mAh.

realme x

Zobacz też: Realme X dostanie wysuwany aparat. Walka z Redmi na całego!

Nie jedna a aż trzy wersje?

Ostatnie plotki sugerują, że 15 maja możemy zobaczyć nie jedno, a aż trzy urządzenia. Oprócz standardowej wersji Realme X mamy zobaczyć także Realme X Pro oraz Realme X Youth. Wersja z “Pro” z nazwie rzekomo ma otrzymać Qualcomm Snapdragona 855. Tym samym byłby to tegoroczny flagowiec submarki OPPO i jednocześnie konkurent dla nadchodzącego wielkimi krokami topowego smartfona Redmi. Wersja “Youth” prawdopodobnie trafi do sprzedaży tylko w Chinach i będzie bliźniaczym modelem dla Realme 3 Pro, który pod koniec kwietnia zadebiutował w Indiach. Wszystko stanie się jasne już 15 maja!

realme x zapowiedz

Co myślicie o nadchodzącym urządzeniu chi? Chcielibyście by urządzenie to trafiło także do Europy? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz
Total
7
Share