Strona główna Aktualności Realme X dostanie wysuwany aparat. Walka z Redmi na całego!

Realme X dostanie wysuwany aparat. Walka z Redmi na całego!

-

Realme, submarka firmy OPPO, miała przypaść do gustu wszystkim tym, którzy szukają smartfonów o świetnym stosunku ceny do możliwości. Redmi wychodzi z podobnego założenia, a co za tym idzie walka o klienta pomiędzy tymi producentami może być wyjątkowo zacięta. Redmi z wysuwanym aparatem? Realme nie zostanie w tyle!

Realme X nadchodzi wielkimi krokami

W zeszłym tygodniu w bazie TENAA pojawiły się dwa nowe urządzenia submarki OPPO o numerach kodowych RMX1851 oraz RMX1901. Już teraz wiemy, że pierwszy z modeli to Realme 3 Pro, który pojawił się już w Indiach, ale nadal nie miał swojej premiery w samych Chinach. Drugi smartfon do tej pory pozostawał tajemnicą. Teraz jeden z pracowników Realme opublikował w serwisie Weibo post, który zdradził nam, że tajemniczym urządzeniem będzie właśnie Realme X.

realme x 3Zobacz też: Realme 3 Pro oficjalnie zaprezentowany

Model ten ma otrzymać ekran o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości FullHD+. Sam wyświetlacz ma zajmować praktycznie cały front urządzenia. Wszystko za sprawą wysuwanego aparatu typu selfie. Rozwiązanie to pozwoliło zrezygnować z jakichkolwiek wcięć czy dziur. TENAA zdradza także wygląd plecków urządzenia. Z tyłu znajdziemy dwa aparaty wraz z diodą doświetlającą LED. Co ciekawe na renderach nie sposób dostrzec czytnika linii papilarnych. Tym samym Realme X najprawdopodobniej otrzyma skaner odcisków palca zintegrowany z wyświetlaczem.

realme xWarto przeczytać: Redmi z wysuwanym aparatem to pewniak. Telefon pojawił się w pierwszych zapowiedziach!

Specyfikacja nadal pozostaje tajemnicą. Najprawdopodobniej urządzenie to będzie mocniejszym średniakiem, ale musimy poczekać aż informacje te zostaną potwierdzone przez chińskiego producenta. Całość ma działać dzięki baterii o pojemności 3680 mAh. Realme X będzie mieć wymiary 161,2 x 76 x 9,4 mm. Premiera smartfona powinna odbyć się w przeciągu najbliższych miesięcy. Jeśli Realme chce faktycznie nawiązać walkę z Redmi to musi zaoferować potencjalnym klientom rozwiązania, które także dostępne są w rozwiązaniach konkurencji. Pamiętajmy o tym, że chiński producent jeszcze w tym roku zadebiutuje w Europie i może naprawdę namieszać na rynku mobilnym. Czekamy z niecierpliwością!

Realme wejdzie do Europy, czy tania submarka OPPO zawojuje rynek?

Co myślicie o Realme X? Czekacie na wejście chińskiego producenta na europejski, a w tym i polski, rynek? Zapraszamy do dyskusji!
Źródłogizmochina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej