Pre-order Diablo IV już aktywny! Co można zyskać i kiedy oficjalna premiera?

Pre-order Diablo IV już aktywny! Co można zyskać i kiedy oficjalna premiera?
Źródło: Blizzard

Na tę informacje czekały miliony graczy na całym świecie. Blizzard ogłosił, kiedy na rynku zadebiutuje najnowsza odsłona kultowej serii Diablo.

Poprawa wizerunku

Blizzard nie miało ostatnio zbyt udanego okresu z marka Diablo. Wszystko za sprawą wydania wersji mobilnej, która wzbudziła wśród fanów prawdziwą wściekłość. Blizzard nie mógł i nie chciał się z tego pomysłu wycofać, ale wprowadził kilka zmian w gameplayu, aby złagodzić nastroje. Nic więc dziwnego, że pełnoprawna kolejna część Diablo, musi teraz sprostać naprawdę wysokim wymaganiom graczy. Od jakiegoś czasu mówiło się, że premiera czwartej części zaplanowana jest na przyszły rok, ale nikt nie wiedział nawet w przybliżeniu, kiedy może to nastąpić. W końcu jednak poznaliśmy datę: 6 czerwca 2023 roku.

Pre-order Diablo IV już aktywny! Co można zyskać i kiedy oficjalna premiera?
Źródło: Blizzard

Pre-order już jest aktywny!

Diablo IV będzie kontynuowało opowieść znaną z poprzednich części, szczególnie z trzeciej w kolejności odsłony. Nie obędzie się tutaj bez sporego plot twistu, ponieważ dawni sprzymierzeńcy obrócą się przeciwko sobie, sprowadzając na Sanktuarium potężną wojnę mrocznych sił. Tyle mówi opis udostępniony przez Blizzard, ale co ze szczegółami dotyczącymi samej premiery? Pre-order obejmie podstawową wersję gry, dostęp do beta testów i kilka elementów ekwipunku. Cena to 329 zł, chyba że zdecydujecie się na wersję Deluxe, w której dodatkowo otrzymacie karnet bojowy do Diablo IV, dostęp do gry 4 dni wcześniej niż inni gracze i kilka więcej elementów ekwipunku. Za wersję Deluxe przyjdzie Wam zapłacić 429, ale to nie koniec! Wersja Ultimate, w cenie 468 zł pozwoli na dostęp do karnetu bojowego wcześniej niż w poprzednich pakietach, emotkę skrzydeł i możliwość pominięcia dowolnego poziomu x20. Pre-order można składać już od dzisiaj pod TYM adresem.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!