Diablo Immortal na urządzenia mobilne tuż za rogiem. Zapisy do bety ruszyły!

diablo immortal (2)

Diablo III w wersji na PC zadebiutowało w 2012 roku. Rok później gra doczekała się swojej premiery na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Oczywiście produkcja ta trafiła także w późniejszym czasie na Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Teraz Diablo ma pojawić się także na urządzenia mobilne z Androidem i iOS!

Diablo Immortal

Firma Blizzard robi wszystko by nie zapomniano o ich produkcji. Kolejnym krokiem ma być stworzenie mobilnej wersji Diablo III, która pojawi się na telefonach z Androidem oraz iOS jako Diablo Immortal. Gra ta ma być pełnym MMOARPG z niesamowitą grafiką, funkcjami i ogromną ilością graczy. Brzmi świetnie? Jeśli tak to już dziś możecie zgłosić się jako beta testerzy. Ciężko powiedzieć ile osób dostanie wcześniejszy dostęp do gry i kiedy to nastąpi, ale warto spróbować swojego szczęścia. Czy Diablo Immortal będzie prawdziwym sukcesem? Patrząc na sytuacje, które miały miejsce po ogłoszeniu “dobrej nowiny” przez Blizzard śmiem w to wątpić.

Gwizdy i 300 000 łapek w dół

Firma Blizzard postanowiła zorganizować specjalną konferencję, podczas której fani firmy będą mogli pytać o szczegóły dotyczące nowego Diablo. Jeden z uczestników tej konferencji zadał proste, ale bardzo trafne pytanie – “Czy to spóźnione Prima Aprilis?”. Po tych słowach z całej sali dało się słyszeć śmiechy oraz gwizdy. Fragment konferencji możecie zobaczyć na poniższym nagraniu. Pracownicy firmy Blizzard momentalnie zaczęli tłumaczyć swoją wizję gry i to jak długo i ciężko nad nią pracują. Co więcej powstał już nawet oficjalny zwiastun gry, który w serwisie YouTube zgarnął.. 300 000 łapek w dół w zaledwie dwa dni. Skąd takie podejście graczy?

Fani Diablo III mieli ogrom pomysłów i starali się zrobić wszystko by producent gry wprowadził je do rozgrywki. Firma Blizzard wydawała się jednak być głucha na te głosy i w odpowiedzi chce stworzyć coś nowego – właśnie tytułowe Diablo na urządzenia mobilne. To jednak nie jedyny powód. Bardziej dociekliwi internauci odnaleźli inne produkcje o nazwach Endless of God oraz Crusaders of Light. Gry te do złudzenia przypomina Diablo Immortals i, jak się okazało, ich twórcy odwzorowują różne gry Blizzarda na urządzenia mobilne. Produkcje te w Państwie Środka cieszą się ogromną popularnością. Wszystko wskazuje na to, że odsłona Diablo III na Androida i iOS będzie niczym innym jak dopracowaną przez amerykańskiego producenta fuzją tych dwóch gier. I to już nie wygląda tak kolorowo jak mogłoby się wydawać. Miejmy jednak nadzieję, że Blizzard czymś nas zaskoczy. Sam chciałbym zobaczyć mobilną wersję Diablo i już z niecierpliwością oczekuje chwili gdy pojawi się ona w Sklepie Play.

diablo immortal (1)
Endless of God – źródło mmos.com

Czekacie na premierę Diablo Immortals? Jak podoba się wam zwiastun? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!