Discord znowu nie działa! Usługa właśnie padła

Discord
Discord

Zaledwie kilkanaście dni temu trwała ogromna awaria Discorda, która odcięła nas na długi czas od komunikatora. Jak się okazuje, znowu jest problem.

Discord znowu ma awarię i nie chce się włączyć

Historia znowu się powtarza. Zaledwie kilkanaście dni temu miała miejsce awaria Discorda, co odcięło użytkowników od komunikacji. Jak się okazuje, problem powrócił, na co uwagę zwraca wiele osób. Ba! Sam mam ten sam problem.

General API And session issues

Discord
Discord

Dokładnie taki problem widzimy gdy uruchamiamy Discorda. Jest to całkiem podobne do ostatniego błędu, który miał miejsce dwa tygodnie temu. Wtedy też był problem z API. Teraz jednak nie wyświetla się dodatkowy komunikat mówiący kiedy usługa powróci do działania. Jest za to napis dodający, że deweloperzy pracują nad rozwiązaniem problemu.

Discord na Twitterze odniósł się do sprawy.

Spodziewamy się, że usługa lada moment wróci do działania. Póki co jednak ciężko nam stwierdzić czy poczekamy 10 minut czy dwie godziny. Warto też dodać, że na social media oraz na stronach do monitorowania działania danych usług użytkownicy nie zostawiają na Discordzie suchej nitki. Jest to druga duża awaria w ciągu krótkiego okresu, co może zirytować. Warto dodać, że Discord jest powszechnie wykorzystywany nie tylko w sferze gamingu, ale również szkoły czy pracy.

Źródło: Własne

Aktualizacja:

Komunikator już działa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!