Znamy datę polskiej premiery Disney Plus! Niestety jeszcze poczekamy…

disney Plus

Disney Plus to wyjątkowa platforma VOD, bowiem oferuje wiele popularnych i znanych produkcji, w tym tych Marvela. To właśnie na tej platformie możemy obejrzeć najnowsze filmy o superbohaterach bez potrzeby wyjścia do kina. Tak się składa, że poznaliśmy datę wprowadzenia usługi do Polski. Niestety, jeszcze sobie poczekamy…

Disney Plus w Polsce dopiero za rok

Polacy mieli utrudniony dostęp do usługi Disney Plus. Pomimo tego, że znajdujące się tam filmy często oferowały polskie tłumaczenia, tak nie mogliśmy normalnie wykupić abonamentu – nawet jeśli chcieliśmy płacić w obcej walucie. Ba! Na łamach ROOTBLOG-a pojawił się nawet poradnik tłumaczący jak ominąć blokady regionalne.

Teraz jednak oficjalnie gigant potwierdził, że usługa Disney Plus trafi do Polski i to latem 2022 roku.

Z przyjemnością potwierdzamy, że Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku. Doceniamy cierpliwość fanów oczekujących wejścia Disney+ i dokładamy wszelkich starań aby wprowadzić do krajów Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości serwis.

tłumaczy pracownik Disney Marta Szafrańska.

Co ciekawe, start platformy w Polsce początkowo był planowany na końcówkę 2021 roku, jednak pandemia i jej skutki znacznie opóźniły to działanie. Tak więc pozostało nam czekać jeszcze około 12 miesięcy…

disneyplus mandalorian
Strona główna Disney Plus

Disney Plus to dynamicznie rozwijająca się platforma VOD. Korzysta z niej już 116 mln subskrybentów. To właśnie ta usługa oferuje nam dostęp do wielu popularnych filmów nawet w dniu premiery kinowej. Chociażby tak stało się w przypadku Czarnej Wdowy. Warto dodać, że jeszcze w październiku bieżącego roku Disney+ trafi do całej Japonii, a w listopadzie do Korei Południowej, Tajwanu oraz Hong Kongu.

Źródło: Disney Plus

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!