Disney+ ma być bardzo tanie w Polsce!

disney Plus

Wszyscy czekamy na start platformy Disney+ w Polsce, który ma odbyć się już za miesiąc. Dzisiaj natomiast poznaliśmy kolejny plan subskrypcji za usługę, który wydaje się być naprawdę korzystny!

Disney+ w rozliczeniu miesięcznym to kusząca oferta

Disney+ ma wystartować w Polsce już 14 czerwca 2022 roku, czyli za nieco ponad miesiąc. Cenę za miesiąc subskrypcji poznaliśmy już dawno i ma ona wynosić 28,99 złotych, co jest dosyć dobrą ofertą – zwłaszcza na tle kosztów za Netflix. Jednakże mówimy tutaj o rozliczeniu miesięcznym, ale trzeba też wspomnieć o rocznym, które – podobnie jak w przypadku Amazon Prime Video – może być o wiele korzystniejsze. Wiemy, że Disney Plus będzie kosztować 289,90 złotych w rozliczeniu miesięcznym. To daje około 24,16 zł za jeden miesiąc subskrypcji. Finalnie płacimy równowartość 10 miesięcy subskrypcji, a dostajemy 12.

Jednakże ma wystartować oferta powitalna dla użytkowników z Polski. Do północy 13 czerwca będziemy mogli skorzystać z promocji, w ramach której nabędziemy Disney+ jeszcze taniej. Wtedy cena miesiąca subskrypcji ma wynosić 19,16 złotych, czyli zapłacimy 229,90 PLN za cały rok. W skrócie: Płacąc równowartość 8 miesięcy subskrypcji, dostajemy 12.

Disney Plus Disney+

Po rejestracji na stronie disneyplus.com, po 14 czerwca 2022 użytkownicy otrzymają link do płatności, gdzie będzie można zapłacić za rok subskrypcji w promocyjnej cenie. Opłatę należy wnieść do 26 czerwca 2022 roku.

Tym oto sposobem, Disney Plus staje się jedną z najatrakcyjniejszych ofert na polskim rynku VOD. Ofertę przebija jedynie Amazon, jednakże ciut droższe jest HBO Max (19,99 zł za miesiąc) wykupione w promocyjnej cenie. Z pewnością taka promocja sprawi, że abonamentem w Disney+ zainteresuje się wielu Polaków.

Źródło: Disney Plus

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!