DJI Action 2 oficjalnie! Oto co oferuje

DJI Action 2
DJI Action 2

Właśnie zadebiutowała nowa kamera sportowa DJI Action 2. Czym się charakteryzuje?

DJI Action 2 już jest!

Już pierwszy rzut oka na kamerę DJI Action 2 jasno pokazuje różnice względem poprzednika. Nowy sprzęt jest dwukrotnie mniejszy i lżejszy niż DJI Action 1. generacji, co dobrze zauważycie na poniższym zdjęciu.

DJI Action 2
DJI Action vs. DJI Action 2

Design kamery został zachowany w jak najmniejszym minimalizmie i obudowa jest po prostu taką kostką. To pomaga właścicielom na wygodne podłączenie kamery do drona FPV czy zawiesić nawet na szyi. Co ważne, akcesoria podłączamy do sprzętu magnetycznie, co znacznie uprzyjemnia cały proces.

DJI Action 2

Do wyboru natomiast mamy kilka ważnych akcesoriów, w tym kostkę z dodatkowym ekranem i power bankiem lub sam power bank. Co ważne, to w to akcesorium wkładamy potrzebną kartę pamięci do zapisu danych.

DJI Action 2
DJI Action 2

Kamera pozwala nagrywać w 4K przy 120 FPS-ach. Kąt widzenia matrycy jest naprawdę spory i wynosi 155 stopni. Mamy tutaj także dostęp do różnych technologii, w tym do stabilizacji RockSteady 2.0. Maksymalna prędkość zapisu wynosi 130 MB/s. Kamera jest wodoodporna do 10 metrów (w obudowie wodoodpornej do 60 m) i waży 56 gramów. Wymiary sprzętu to natomiast 39 × 39 × 22,3 mm. Całość zasila ogniwo LiPo o pojemności 580 mAh.

DJI Camera 2 – ceny

DJI Camera będzie dostępna w polskich sklepach z elektroniką. Wersja Combo z dodatkowym power bankiem ma kosztować 1999 złotych. Za edycję z dodatkowym ekranem Dual Screen przyjdzie nam zapłacić 2499 złotych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!