Energizer prezentuje modele z serii Ultimate jeszcze przed MWC 2019!

Energizer prezentuje modele z serii Ultimate jeszcze przed MWC 2019!

Firma Energizer, znana przede wszystkim z produkcji baterii, ma na nadchodzących targach Mobile World Congress 2019 w Barcelonie pokazać światu aż 26 nowych urządzeń z różnych serii. Teraz producent zaprezentował pierwsze smartfony z najwyższej linii – Ultimate.

Energizer Ultimate U620S Pop i U630S Pop

Zacznijmy od dwóch modeli z wysuwanym panelem skrywającym aparaty przednie. W obu przypadkach zdjęcia typu selfie wykonywane są przy pomocy dwóch oczek – głównego 16-megapikselowego i dodatkowego 2-megapikselowego odpowiedzialnego za efekt głębi. Ultimate U620S Pop otrzyma ekran o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości FullHD+. Za wydajność odpowiadać będzie MediaTek Helio P70. Jednostka ta wspierana będzie przez 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 128 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy przy pomocy kart microSD. Na pleckach urządzenia zostały umiejscowione trzy aparaty – 16 Mpix, 5 Mpix oraz 2 Mpix. Czytnik linii papilarnych został umiejscowiony z boku telefonu, a całość działa dzięki baterii o pojemności 3200 mAh.

Energizer Ultimate U630S Pop otrzymał ekran o przekątnej 6,3 cala i rozdzielczości HD+. Tutaj za wydajność będzie odpowiadać MediaTek Helio P22 z 4 GB RAM-u. Na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 64 GB. Na pleckach znajdziemy nie trzy, a dwa aparaty – 16 Mpix oraz 2 Mpix.

Energizer Ultimate U650S

Model ten ma być największym urządzeniem z serii Ultimate. Smartfon otrzyma bowiem ekran o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości HD+. W wyświetlaczu znajdziemy niewielkie wcięcie, w którym został ukryty 16-megapikselowy aparat do zdjęć typu selfie. Na pleckach umiejscowiono natomiast dwa oczka – 16 Mpix i 2 Mpix. Sercem urządzenia jest MediaTek Helio P22. Firma Energizer postanowiła połączyć tę jednostkę z 4 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Baterię o pojemności 3500 mAh naładujemy przy pomocy portu USB typu C.

energizer ultimate 650s

Energizer Ultimate 620S

Ultimate U620S otrzyma ekran o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości HD+. Tutaj także znajdziemy 16-megapikselowy aparat przedni oraz wcięcie przypominające kroplę wody. MediaTek Mt6765 wspierany jest przez 4 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zostało przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć tą możemy rozbudować przy pomocy kart pamięci microSD. Energizer Ultimate 620S posiada także największą baterię z całej serii. Ogniwo o pojemności 4000 mAh powinno zapewnić wyjątkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Energizer Ultimate U570S

Model ten jest najmniejszym smartfonem z serii Ultimate. Urządzenie to otrzymało ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości HD+. Tutaj także znajdziemy notcha, ale ten wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku Ultimate 650S oraz Ultimate 620S. Sercem urządzenia będzie czterordzeniowa jednostka nieznanego na tę chwilę producenta, która ma być wspierana przez 3 GB RAM-u. Na pliki użytkownika zostanie przeznaczone 32 GB pamięci wewnętrznej. W kwestii aparatów Ultimate U570S ma otrzymać identyczny zestaw jak modele Ultimate 620S czy Ultimate 650S.

energizer ultimate u570s

Seria Ultimate miała wyglądać inaczej

Energizer zapowiadając zupełnie nową serię w swojej ofercie chwalił się, że będą to urządzenia innowacyjne, piękne oraz charakteryzujące się topową wydajnością. Patrząc na zaprezentowane modele ciężko zgodzić się z wizją firmy. Jeśli Energizer nie pokaże nic więcej z serii Ultimate to myślę, że nie podbije rynku swoimi nowościami. Wszystkie telefony będą wystawione na targach Mobile World Congress 2019 w Barcelonie, a co za tym idzie osoby, które pojawią się w stolicy Hiszpanii będą mogły zobaczyć je na żywo.

Co myślicie o serii Ultimate firmy Energizer? Czekamy na komentarze!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!