Składany smartfon, a może bateria o pojemności 18 Ah? Energizer Mobile szykuje sporo nowości na MWC 2019

energizer logo

Producent baterii, firma Energizer, posiada w swojej ofercie także smartfony pod nazwą Energizer Mobile. Amerykański gigant zapowiedział zaprezentowanie całego ogromu nowości na nadchodzących targach Mobile World Congress w Barcelonie!

26 nowych urządzeń

Komunikat prasowy rozesłany przez Energizer może zaskakiwać. Producent zapowiada bowiem prezentację nie jednej czy dwóch nowości, a całej gamy produktów, które niedługo po targach mają trafić na międzynarodowy rynek. Amerykański gigant zdradził także pierwsze szczegóły dotyczące poszczególnych nowości, ale ich specyfikacja nadal pozostaje tajemnicą. Energizer pokaże światu swój pierwszy składany smartfon. Najprawdopodobniej będzie to flagowiec, który powalczy z innymi składanymi telefonami, ale to póki co jedynie domysły i przypuszczenia. Kolejną ciekawostką ma być telefon wyposażony w baterię o pojemności 18 Ah. Urządzenie to, jak deklaruje sam producent, ma być najdłużej działającym na jednym ładowaniu smartfonem dostępnym na rynku. Co więcej mamy zobaczyć także wysuwane aparaty czy funkcję profesjonalnego skanowania.

Firma Energizer do tej pory posiadała w swoim portfolio trzy serie smatfonów. Wszystko po to aby potencjalni klienci łatwiej wybrali produkt, który idealnie wpasuje się w ich gust. Pierwszą z serii jest Hardcase. Rodzina ta zawiera wytrzymałe i wodoodporne telefony, zaprojektowane tak aby sprostać wszystkim wyzwaniom stawianym przez użytkownika. Seria Power Max cechuje się bateriami o pojemności przekraczającej 4000 mAh. Rodzina Energy to przede wszystkim budżetowce oraz tradycyjne telefony mające bezproblemowo nadawać się do codziennej pracy.

Zobacz też: Bezprzewodowy power bank Tronsmart WP01 sprawdzony. Dodatkowo sprawdziłem ładowarkę bezprzewodową i zwykłego power banka

Teraz do tych trzech serii dołączy Ultimate. Urządzenia z tej rodziny mają wyróżniać się wydajnością, innowacyjnością i eleganckim wyglądem. Możemy przypuszczać, że to właśnie w tej serii pojawi się składany smartfon. Energizer najprawdopodobniej nie ujawni specyfikacji swoich nowych smartfonów przed samymi targami Mobile World Congress. Prezentacja urządzeń odbędzie się w dniach 24-26 luty w Barcelonie. Aktualnie dostępne telefony w ofercie firmy Energizer możecie znaleźć tutaj.

Co myślicie o smartfonach Energizer? Czekacie na premierę nowych urządzeń tego producenta? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz
Total
1
Share