Facebook znowu ma problemy z działaniem. Podobnie jest z Instagramem

facebook

Ostatnia ogromna awaria Facebooka i usług do niego należących, to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich dni – poruszył go sam Premier RP Mateusz Morawiecki w swoim podcaście. Jak się okazuje, usługa znowu ma problemy ze stabilnością działania.

Facebook i Instagram z problemami w działaniu

Kilka dni temu doszło do ogromnej awarii Facebooka, która sprawiła, że nie mieliśmy dostępu do nie tylko serwisu Facebook, ale również do Instagrama, WhatsAppa oraz Messengera. Wiele osób skutecznie odcięło to od kontaktu z bliskimi, bowiem dla mnich to właśnie te komunikatory są tymi głównymi. Problemy zniknęły dopiero w późnych godzinach nocnych.

Jak się okazuje, sytuacja znowu się powtarza, choć w mniejszym stopniu. Facebook właśnie zaraportował problemy z usługami i sam to zauważyłem. Wiadomości w Messengerze wysyłają się bardzo długo, a na Instagrama nie jestem w stanie dodać zdjęcia – z poziomu komputera wyskakuje błąd, a na telefonie widnieje komunikat o ciągłym dodawaniu.

Pomimo tego, nadal jednak mamy jakiś tam dostęp do usług Facebooka i – co najważniejsze – do komunikatorów. Zapewne deweloperzy problem szybko zażegnają.

Źródło: Facebook

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!