FFALCON Thunderbird FF1: smartfon powstały (prawdopodobnie) przy współpracy TCL z Huawei

ffalcon thunderbird ff1

Rzadko dzieje się tak w świecie technologii, aby konkurencyjne firmy technologiczne ze sobą współpracowały. Tak jednak mogło się stać teraz. Mowa tu o TCL i Huawei, czego owocem tego związku jest FFALCON Thunderbird FF1.

FFALCON Thunderbird FF1

FFALCON to marka TCL, która dotąd oferowała telewizory i nagłośnienie. Ktoś jednak postanowił stworzyć też i smartfon, czego wynikiem jest model Thunderbird FF1. Jaką specyfikacją cechuje się ten smartfon?

Na pokładzie mamy wyświetlacz IPS o przekątnej 6,67 cala z odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Zdjęcia zrobimy dzięki zestawowi trzech aparatów (64 MP + 8 MP + 2 MP) oraz kamerce do selfie 16 MP. Całością zarządza układ Qualcomm Snapdragon 690, który współpracuje z 8 GB pamięci RAM, a na pliki użytkownika przewidziano 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Telefon zasila ogniwo o pojemności 4300 mAh, które szybko naładujemy mocą 66 W.

ffalcon thunderbird ff1

Plotki mówią o tym, że przy projektowaniu telefonu udział brał Huawei. Niestety, specyfikacja smartfonu zaczęła się zmieniać u naszego źródła, i współpraca z Huawei nie jest pewna. A ile kosztuje Thunderbird FF1? Telefon ma być dostępny w Chinach na początku września i jego cena ma wynosić 2499 juanów (około 1500 złotych) za model z 128 GB pamięci na dane lub 2799 juanów za model z 256 GB (około 1680 złotych).

Źródło: GSM Arena

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!