Flyme 8.1 zadebiutuje razem z serią Meizu 17

meizu x8

Meizu ujawnia kolejne informacje na temat nadchodzącej konferencji, która odbędzie się 8 maja. Tego dnia zobaczymy nie tylko nowe flagowce czy bank energii, ale także nową wersję nakładki producenta z Państwa Środka. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze informacje na jej temat!

Flyme w końcu z Androidem 10

Wprawdzie większość producentów już zaktualizowało swoje topowe smartfony do najnowszej wersji systemu z zielonym robocikiem, ale Flyme nadal działa na Androidzie 9 Pie. Do tej pory Meizu nie ujawniało jakichkolwiek informacji na temat aktualizacji do kolejnej wersji swojej nakładki, ale teraz wszystko stało się jasne. Flyme 8.1 zadebiutuje dokładnie 8 maja razem z tegorocznymi flagowcami. Oczywiście to właśnie Meizu 17 oraz Meizu 17 Pro będą pierwszymi smartfonami, które otrzymają tę nakładkę, ale niedługo powinna rozpocząć się aktualizacja także dla innych modeli.

Flyme 8.1 zadebiutuje razem z serią Meizu 17

Tak naprawdę producent z Państwa Środka nie ujawnił jakichkolwiek szczegółów na temat nowej wersji swojego oprogramowania. Z racji tego, że Flyme 8.1 będzie oparte o Androida 10 możemy spodziewać się, że nie zabraknie w pełni funkcjonalnego ciemnego motywu oraz zdecydowanie większej prywatności. Bardzo możliwe, że Meizu będzie chciało także przebudować interfejs swojej nakładki. Niemniej jednak nie spodziewałbym się rewolucji, a jedynie ewolucji.

Zobacz także: Meizu oprócz nowych flagowców zaprezentuje światu także power bank!

Dodatkowo liczę na to, że usprawniona zostanie także globalna wersja systemu. Poprzednie wersje były pełne błędów i niedociągnięć, a to sprawiało, że zbyt wiele osób nie było zainteresowanych kupnem tych urządzeń. Niestety, ale nie wiemy czy Meizu 17 oraz Meizu 17 Pro trafią do sprzedaży także w naszym kraju, ale patrząc na przedpremierowe informacje publikowane przez samego producenta zapowiada się naprawdę ciekawie. Pozostaje nam czekać do 8 maja i wszystko stanie się jasne!

Na zdjęciu głównym znajduje się Meizu X8, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o smartfonach Meizu? Czekacie na Flyme 8.1 oparte na Androidzie 10? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!