Glovo Prime już jest! Darmowe dostawy jedzenia w ramach abonamentu

glovo

Aktualnie możemy korzystać z wielu aplikacji, które ułatwiają nam zamówienie jedzenia do domu. Jedną z usług jest Glovo, która już wcześniej zaskakiwała nas ciekawymi możliwościami. Teraz jednak dodano Glovo Prime, czyli subskrypcję, w ramach której otrzymujemy opcję nielimitowanej darmowej dostawy.

Glovo Prime

Właśnie Glovo uruchomiło w Polsce usługę Prime. Dzięki niej możemy uzyskać darmową, nielimitowaną dostawę z restauracji i sklepów w zamian za stałą, comiesięczną opłatę. Co ciekawe, Glovo jakoś szczególnie nie informowało o dodaniu nowej usługi, jedynie po uruchomieniu aplikacji widzimy kilka slajdów z podstawowymi danymi (co ciekawe, nie da się im zrobić zrzutów ekranu).

Jak działa usługa? Jest to typowy, comiesięczny abonament. Jego cena nie jest zbyt wygórowana, bowiem wynosi 12,99 zł. Jest to równowartość mniej więcej 2 dostaw, co oznacza, że jeśli zamawiamy jedzenie chociaż raz w tygodniu, to naprawdę może się to opłacać. Są jednak pewne ograniczenia.

Glovo Prime

W przypadku restauracji, minimalna kwota zamówienia to 20 złotych, natomiast w przypadku sklepów spożywczych to aż 60 złotych. Ponadto, Prime działa tylko i wyłącznie na terenie kraju, w którym to dokonano płatności za abonament, co może być pewnym ograniczeniem, gdy wyjeżdżamy gdzieś poza granice Polski. Ponadto, nie wszystkie lokale są objęte programem. Restauracje i sklepy biorące udział w Glovo Prime są odpowiednio oznaczone. Co ważne, z Glovo Prime można zrezygnować w dowolnym momencie.

Źródło: Glovo, Antyweb

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!