Google zapowiedziało nowy event poświęcony prezentacji nowych urządzeń

Google Pixel 7 & Pixel 7 Pro - Teaser
(fot. Google)

Czas, w którym ogłoszono, że w przyszłym miesiącu dojdzie do eventu, zbiegł się z wyciekiem kilku istotnych produktów Google.

W końcu zobaczymy Pixela 7?

Dokładnie 6 października Google ma zamiar pokazać światu nowe telefony, smartwatche i słuchawki. W opublikowanym na twitterze krótkim trailerze promującym i zapowiadającym to wydarzenie nie ma zbyt wielu informacji. Trudno domyślić się zatem, co dokładnie zobaczymy, ale data eventu jest zgodna ze wcześniejszymi zapowiedziami Google dotyczącymi premiery nowego telefonu Pixel. Dwa dni temu internet obiegł krótki film z unboxingu Pixela 7 Pro (TUTAJ) i wtedy też wskazywaliśmy, że może to przyśpieszyć ruch ze strony Google. Wygląda na to, że za równo miesiąc Pixel 7 Pro będzie mieć oficjalną premierę. Czego jeszcze można się spodziewać?

Co jeszcze wiemy?

W zapowiedzi od Google widzimy również elementy Pixel Watcha, ale co bardziej interesujące są tam obecne Pixel Buds Pro. Słuchawki miały już swoja oficjalną premierę, mało tego, są dostępne w sprzedaży. Czy może to zatem być obietnica ogłoszenia nowego modelu, wersji, czy zupełnie niepowiązanego z tym produktem urządzenia, które jedynie ma podobny design? Na odpowiedź trzeba poczekać do przyszłego miesiąca.

Źródło: xda-developers.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!