Gra Enter the Gungeon do odebrania kompletnie za darmo!

Gra Enter the Gungeon do odebrania kompletnie za darmo!

W Internecie od dawna się spotykam z powiedzeniem, które brzmi następująco “Za darmo to najlepsza promocja”. No to tak się składa, że Epic Games przygotowało dla nas najlepszą możliwą promocję!

Epic Games ostatnio nas pozytywnie zaskakuje. Chyba każdy z nas pamięta ostatnią promocję, dzięki której mogliśmy uzyskać Grand Theft Auto V kompletnie za darmo? A muszę zaznaczyć, że to nie jedyna tego typu obniżka na tej platformie. Tym razem Epic Games podarowało nam nieco inną grę.

Warto przeczytać: PROMOCJA: 3 miesiące Premium w pCloud w cenie 1!

Enter the Gungeon do odebrania za darmo!

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie gry – Enter the Gungeon to połączenie ostrej strzelanki z przemierzaniem lochów. Wybieramy swojego bohatera i naszym celem jest dotarcie na samo dno Lochu Giwer. Gra została zachowana w klasycznej formie, która na pierwszy rzut oka przypomina niegdyś popularne gry przeglądarkowe. Równie ważnym elementem jest fakt, że tytuł ma niskie wymagania sprzętowe – do odpalenia wystarczy Intel Core 2 Duo oraz 2 GB pamięci RAM – oraz jest dostępny nie tylko na Windowsa, ale również na macOS oraz Linux.

Normalnie gra ta kosztuje 53,99 PLN, ale tak jak wspomniałem wcześniej, aktualnie dostępna kompletnie za darmo. Wystarczy zalogować się na swoje konto w Epic Games Store i przypisać sobie tę grę do swojej biblioteki. Muszę dodać, że promocja trwa do 27 sierpnia do godziny 17:00, dlatego też radzę się pośpieszyć!

Jaką grę określilibyście jako swoją ulubioną? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!