Gra SUPERHOT: Mind Control Delete polskiego studia trafi na Linuxa!

superhot

SUPERHOT to gra, która zdobyła popularność dzięki oryginalnemu podejściu do rozrywki. Tytuł na tyle przypadł do gustu graczom, że doczekał się kolejnych rozszerzeń. Już niedługo premierę będzie miał dodatek SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, który będzie dostępny również i na Linuxa!

SUPERHOT to gra polskiego studia SUPERHOT Team, która wyszła w 2016 roku. Jest ona z gatunku strzelanek pierwszoosobowych, w której wykorzystano bardzo ciekawą mechanikę – otóż czas w grze płynie tylko wtedy, kiedy wykonujemy jakieś ruchy. Kiedy jednak nie robimy nic to możemy się dokładnie zastanowić co chcemy zrobić dalej. Grafika jest niezwykle minimalistyczna – postacie są czerwone, a broń i inne przedmioty granatowe. Otoczenie natomiast jest w odcieniach bieli. Studio zdobyło fundusze na produkcję gry dzięki akcji na portalu Kickstarter i została ona wydana na systemy Windows, MacOS, Linux oraz na konsole XBOX One oraz Playstation 4.

Warto przeczytać: Jak kilkoma komendami uruchomić lokalny serwer Minecraft na komputerze z Linuxem? – poradnik na wakacje

W SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE zagrasz na Linuxie

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE to dodatek do gry SUPERHOT. Jest on opracowywany od dłuższego czasu i już w 2017 roku doczekał się odsłony Early Access na system Windows. Jednakże już 16 lipca (przyszły czwartek) odbędzie się premiera wersji stabilnej. Co ważne, choć jest to dodatek, tak w rzeczywistości jest to niezależna gra i nie wymaga instalowania wersji podstawowej. Dokładnie tak jak SUPERHOT, rozszerzeni MIND CONTROL DELETE zostanie wydane również na Linuxa!

Muszę zaznaczyć, że gra nie ma zbyt wysokich wymagań i jeśli masz nawet przeciętny, nieco nowszy laptop to spokojnie możesz w nią zagrać. Mało tego, kupując wersję podstawową SUPERHOT, dodatek MIND CONTROL DELETE dostaniesz kompletnie za darmo! Ponadto, gra SUPERHOT aktualnie jest w promocji na platformie Steam, gdzie kosztuje jedynie 11,99 PLN, a to oznacza, że za takie pieniądze zyskujesz dostęp do kilku gier! Promocja trwa do 23 lipca. Podobna cena obowiązuje również na platformie GOG.

Wyposażycie się w grę SUPERHOT? Na jakim systemie w nią zagracie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!