Strona główna Aktualności Gradientowy Samsung Galaxy S9 zaprezentowany. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się w...

Gradientowy Samsung Galaxy S9 zaprezentowany. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się w Polsce

-

Coraz więcej producentów decyduje się na wykorzystanie gradientowych kolorystyk w swoich urządzeniach. Dziś zadebiutowała nowa wersja kolorystyczna Samsunga Galaxy S9, które idealnie wpisuje się w ten trend.

Galaxy S9 Ice Blue

To właśnie taką nazwę otrzymała nowa kolorystyka Samsunga Galaxy S9. Do tej pory gradientowe wersje mogliśmy znaleźć tylko w średniakach koreańskiego giganta takich jak Galaxy A9. Dopiero teraz, gdy tego typu wersje kolorystyczne, stały się popularne i pożądane przez użytkowników firma postanowiła stanąć na wysokości zadania i odświeżyć swojego flagowca. Dodatkowo do sprzedaży trafi także Galaxy S9+ Ice Blue. Oba modele zadebiutują na terenie Chin. Niestety, ale producent nie ujawnił jakichkolwiek informacji na temat dostępności nowości na innych rynkach. Co za tym idzie nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czy smartfony te trafią do naszego kraju.

samsung galaxy s9 ice blue (3)

Nowy Samsung Galaxy S9 został wyceniony, na terenie Chin, na 5499 juanów czyli około 3000 zł. Za Galaxy S9+ trzeba będzie zapłacić 6499 juanów (ok. 3550 zł). Sprzedaż ruszy już jutro. Co ciekawe plotki mówią o tym, że przyszłoroczny S10 oraz S10+ przyniosą nam jeszcze więcej gradientowych kolorystyk. Koreański gigant chce podążać za trendem i jeśli potencjalni klienci chcą gradientu to dostarczy im on gradient.

Nowy trend?

samsung galaxy s9 ice blue (2)

Bezramkowce stały się rzeczywistością. Wyścig o coraz to większą liczbę kamer trwa. Przyszły rok ma przynieść nam składane i elastyczne smartfony. Teraz do tych trendów powoli dołączają gradientowe plecki, które zalewają rynek urządzeń mobilnych. Tego typu wersje kolorystyczne znajdziemy już w portfolio większości topowych producentów. Nadal w tyle pozostaje Apple, ale gigant z Cupertino zapewne pokaże tego typu kolorystykę za jakiś czas jako coś całkowicie nowego. Czy możemy mówić już o nowym trendzie? Myślę, że tak.

Co myślicie o gradientowych smartfonach i nowych Samsungach Galaxy S9 i S9+? Czy Ice Blue jest czymś co skłoniłoby was do zakupu flagowych urządzeń koreańskiego giganta? Czekamy na komentarze!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej