Green Cell GC PowerGaN 65W to nowa, niewielka ładowarka o wielkiej mocy!

Green Cell PowerGaN GC 65W
Green Cell PowerGaN GC 65W

Ładowarki GaN to zdecydowanie mój ulubiony typ tego sprzętu. Jak się okazuje, polski producent Green Cell właśnie wypuścił model GC PowerGaN 65W! Co oferuje?

Tak jak wspomniałem wyżej, ładowarki GaN to mój ulubiony sprzęt tego typu. Dlaczego? To proste! Są to niewielkie ładowarki kryjące ogromną moc. Sam mam taką i cały czas ją noszę w plecaku, w bocznej kieszeni wraz z przewodem USB-C. W razie potrzeby, wyciągam ładowarkę i mogę naładować KAŻDY z moich sprzętów – zarówno laptopy, jak i smartfon, tablet czy nawet słuchawki. Moc 65 W to naprawdę sporo, w zasadzie wystarczająco, aby nawet JEDNOCZEŚNIE ładować laptopa, smartfon i słuchawki. Zabieram ją na uczelnie czy w podróż. Technologia GaN (bazuje na azotku galu) jest stosunkowo nowa w ładowarkach i sprawia, że mogą one być o wiele mniejsze, a nadal bardzo wydajne.

Green Cell PowerGaN GC 65W
Green Cell PowerGaN GC 65W

Green Cell GC PowerGaN 65W – jedna, aby rządzić wszystkimi!

Zgodnie z zapowiedziami, polska firma Green Cell właśnie wprowadziła na rynek nową ładowarkę. GC PowerGaN 65W, jak sama nazwa wskazuje, wykazuje się mocą 65 W i została oparta o technologię GaN. Zgodnie z założeniami, jest ona niewielka, bowiem mierzy sobie 92,5 x 55 x 32 mm, a jej waga to 127 g. To oznacza, że schowamy ją nawet do kieszeni kurtki czy spodni.

Tak jak już zostało wspomniane, maksymalna moc wynosi 65 W. Na wyjściu USB-C możemy uzyskać 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3.25 A (max: 65 W), a na wyjściu USB-A 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 20 V/1.8 A (max: 36 W). A no tak, bo nie wspomniałem – PowerGaN oferuje trzy porty: 2 x USB-C i 1 x USB-A. Dzięki temu jednocześnie możemy ładować urządzenia różnych kategorii jedną ładowarką.

Nie zabrakło wsparcia dla przeróżnych technologii szybkiego ładowania, w tym Green Cell Ultra Charge, Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP, no i oczywiście Power Delivery 3.0. To oznacza, że szybko naładujemy nawet laptopy z ładowaniem USB-C, na przykład MacBooki, Lenovo czy Huawei’e. Krakowski Green Cell chwali się certyfikatami bezpieczeństwa, takimi jak LVD, EMC, ErP, RoHS, REACH.

Green Cell PowerGaN GC 65W
Green Cell PowerGaN GC 65W

Green Cell GC PowerGaN 65W – ile kosztuje?

Ładowarka jest już dostępna w sprzedaży. Producent wycenił ją na 189,95 złotych. Jest to wartość dosyć typowa jak na tego typu sprzęt. Myślę, że warto wydać tę kwotę, aby uzyskać ogromną wygodę płynącą z tego typu ładowarki.

Źródło: Green Cell, zdjęcia własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!