Green Cell Power Source – jedna ładowarka do wszystkiego!

Green Cell Power Source

Jeśli macie w domu dużo urządzeń elektronicznych, zapewne borykacie się z problemem zbyt dużej ilości ładowarek. A co gdyby zastąpić je jedną, którą możemy naładować kilka urządzeń? Do tego posłuży właśnie ładowarka Green Cell Power Source!

Jedna ładowarka, wiele urządzeń

Najnowszy produkt marki Green Cell, ładowarka Power Source pozwoli zapomnieć nam o problemie potrzeby szukania konkretnej ładowarki do smartfonu, laptopa czy tabletu. Pierwszą jej zaletą jest prosty, a zarazem ładny design. Jest to wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu nie rozpadnie nam się ona podczas pierwszego lepszego stuknięcia czy upadku. Jej rozmiary to 103 x 72 x 28 mm, a waży 219 gramów, a więc naprawdę niewiele.

Green Cell Power Source

Jej całkowita moc wynosi 75 W. Posiada 4 porty, do których możemy podpiąć przewody ładujące nasze urządzenia. Pierwszy z nich to USB-C, przez które to naładujemy urządzenia wspierające Power Delivery. Maksymalna moc wyjściowa na tym porcie to 60 W. Kolejny port to USB-A z technologią Ultra Charge, które to kompatybilne jest z innymi technologiami szybkiego ładowania, np. QC 3.0. Ta autorska technologia zapewnia nawet 3.5x szybsze ładowanie smartfonów! Pozostałe dwa porty wspierane są technologią Smart Charge. Na tym samym panelu jest również dioda LED.

Green Cell Power Source

Zobacz także: Recenzja 5-portowej ładowarki od Green Cell

Oczywiście, wszystko jest kontrolowane przez wysokiej klasy elektronikę, która czuwa nad bezpieczeństwem naszym oraz naszych urządzeń. Ładowarka Green Cell Power Source posiada zabezpieczenia przez zwarciami, ochronę przed przepięciami i kontrolę temperatury. Dzięki temu możemy spać spokojnie i nie musimy martwić się o to, że w nocy obudzi nas wybuch baterii naszego urządzenia.

Green Cell Power Source

Jest możliwość kupna jej już dzisiaj w przedsprzedaży w sklepie Green Cell, o, TUTAJ. Jej cena wynosi 269.95 zł. Owszem, tanio nie jest, ale przynajmniej mamy pewność, że kupujemy wysokiej klasy sprzęt, który nie zepsuje nam się po kilku dniach bądź nie zagraża naszemu życiu lub zdrowiu. Uważam, że jeśli mamy nadmiar urządzeń w domu, jest to naprawdę interesujący wybór.

Co sądzicie o najnowszym produkcie marki Green Cell? Zamierzacie kupić tę ładowarkę?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!