Majowe gry z PlayStation Plus pobierzecie już jutro. Co przygotowało Sony?

playstation plus logo

Oferta PlayStation Plus na maj 2021 została oficjalnie potwierdzona przez japońskiego giganta. Jakie gry subskrybenci usługi Sony będą mogli pobrać bezpłatnie w maju? Zobaczcie sami!

Gry PlayStation Plus w maju 2021

Już jutro, 4 maja 2021, gracze subskrybujący usługę PS Plus będą mieli dostęp do nowej puli darmowych gier. Oznacza to, że jeszcze tylko dzisiaj można pobrać gry, które Sony udostępniło w kwietniu. Nie przedłużając jednak – oto jakie gry będą dostępne przez cały maj:

  • Battlefield 5
    • Rok premiery: 2018
  • Stranded Deep
    • Rok premiery: 2020
  • Wreckfest (PS5)
    • Rok premiery: 2019 (PS4), 2021 (teraz, PS5)

Jak widać, gracze dostaną raczej starsze produkcje, za wyjątkiem Wreckfest, które przy okazji majowego PlayStation Plus debiutuje na konsole PS5, a które od wariantu na starszą generację konsol cechować się ma bardziej dopracowaną szatą graficzną. Natomiast Battlefield V jakoś mnie nie zaskakuje – niedługo powinniśmy poznać szczegóły następcy tej gry, więc można zapoznać graczy z poprzedniczką, a nóż skuszą się potem na zakup nowości.

Ciekawe jest też to, że w Hiszpanii gracze dostali jeszcze jedną grę na PS4 (w sumie 4 gry) – Waves Out!, która zadebiutowała w styczniu 2021.

Japończycy natomiast zamiast Stranded Deep na PS4 dostali Coffee Talk.

Jak Wam się podoba majowa propozycja gier dla subskrybentów PlayStation Plus? Może macie swoje propozycje gier, które chcielibyście zobaczyć w kolejnych miesiącach?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!