Nie wiecie co robić w nudne, jesienne wieczory? Pograjcie w darmowe gry!

Batman Arkham Knight

Producenci gier mają ostatnio w zwyczaju kusić do korzystania ze swoich usług, poprzez darmowe rozdawanie produktów, w tym wypadku gier. Valve robi tak od lat podczas darmowych tygodni grania, niestety wtedy nie otrzymujemy tych gier na zawsze. Inaczej postąpiły firmy, które są tematem dzisiejszego dnia wpisu.

Na początek Rockstar i ich ponadczasowy tytuł!

Serii Grand Theft Auto chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym razem możemy dostać trzecią część sagi w uniwersum 3D – GTA: San Andreas. Przyznam wam szczerze, jest to moja ulubiona gra od Rockstara, jeżeli nie ulubiona ogółem. Spędziłem przy tym tytule grubo ponad tysiąc godzin i polecam wam sprawdzić jeśli w niego nie graliście. Teraz jest na to najlepsza okazja!

GTA San Andreas

 

Zobacz też: Call of Duty Mobile zadebiutuje 1 października. Czy jest na co czekać?

Rockstar umożliwia zagranie w kultową odsłonę cyklu za darmo. Wystarczy tylko posiadać ich aplikację, Rockstar Launcher. Możemy w tym programie przypisać grę do konta i mieć już ją na zawsze. To dobra okazja by zapoznać się z tym tytułem po raz pierwszy, bądź też przypomnieć sobie grę dzieciństwa. Niestety jest to wersja okrojona pod względem ścieżki dźwiękowej, ponieważ wygasły niektóre licencje.

Poza tym, mój redakcyjny kolega Dawid powiedział, że drugim dodatkowym bonusem jest Season Pass i komplet DLC do gry Max Payne 3. Bierzcie i grajcie!

Warto przeczytać: Mobilna wersja Gwinta w końcu nadciąga!

Pakiet gier z Batmanem w roli głównej, w prezencie od Epic Games

LEGO Batman

Darmowe gry w swoim systemie dystrybucji cyfrowej udostępnił też Epic. Mimo kontrowersji związanych z launcherem tej firmy, należy przyznać im jedno. Potrafią nieźle promować swoją usługę. Tym razem dla swoich klientów przygotowali kolekcję gier, w których głównym bohaterem jest Batman. Są to Batman: Arkham Collection od Rocksteady i Lego Batman Trilogy od Traveller’s Tales. Wystarczy przypisać je konta i pobrać, później będziemy mieli je dostępne na zawsze. Dla fanów komiksowego uniwersum DC to pozycje obowiązkowe!

Jeśli chcecie więcej takich wpisów, piszcie w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!