HBO GO zniknie z polskiego rynku, a na to miejsce wskoczy HBO Max – wiemy kiedy

hbo go

Ostatnio polski rynek obrósł w przeróżne platformy VOD. Jak się jednak okazuje, jedna z nich (i to taka popularniejsza) zniknie. Na szczęście w miejsce HBO Go pojawi się nowa usługa.

To koniec HBO Go. Niech żyje HBO Max

HBO Go to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych usług VOD w naszym kraju. Jak się jednak okazuje, usługa zniknie ale pozostawi sobie spadkobiercę, a dokładnie HBO Max.

Otóż już 22 lutego 2022 roku HBO Max wejdzie na słowacki rynek. Serwis Živé.sk twierdzi, że tego samego dnia usługa zadebiutuje również na innych rynkach, w tym właśnie w Polsce. HBO Max ma właśnie też zastąpić HBO Go.

hbo max

HBO Max wygląda jak próba nadgonienia konkurencji. Usługa ma zaoferować tworzenie profili (do 5 łącznie) oraz odtwarzanie jednoczesne na trzech z nich. Będzie też opcja pobrania materiałów, aby obejrzeć je w trybie offline. HBO Max ma też dać dostęp do 4K. Nie jest to jednak dziwne, bo wielu skarżyło się na tragiczne aplikacje klienckie do HBO Go.

HBO Max będziemy mogli uruchomić na różnych urządzeniach, w tym na telewizorach, komputerach, konsolach oraz smartfonach i tabletach. Ceny abonamentów HBO Max nie są znane.

Źródło: Živé.sk przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!