To koniec HBO Go. Powitajcie HBO Max! Będzie co oglądać

hbo max

HBO Go zasłynęło jako usługa z ogromną biblioteką ciekawych filmów i seriali oraz z… tragicznymi aplikacjami – zwłaszcza mowa o tej mobilnej. Firma jednak próbuje zmazać to wspomnienie i już niedługo HBO Go zostanie zastąpione prze zupełnie nowe HBO Max!

HBO Max to kolejna usługa VOD

HBO Polska właśnie zapowiedziało nadejście kompletnie nowej usługi VOD, która zastąpi HBO Go. Mowa tu oczywiście o platformie HBO Max, która ma zaoferować produkcje Warner Bros., HBO, DC czy Cartoon Network.

HBO Max zaoferuje użytkownikom najwyższej jakości rozrywkę, w tym – po raz pierwszy w Europie w ramach jednego serwisu – produkcje, za które odpowiadają ulubione marki należące do WarnerMedia, takie jak Warner Bros., HBO, DC, czy Cartoon Network; będą wśród nich też nagradzane produkcje Max Originals.

Na grafice reklamującej usługę możemy znaleźć postacie znane z filmów DC Comics, a także Harrego Pottera czy głównych bohaterów Teorii Wielkiego Podrywu. Możemy się więc spodziewać, że biblioteka HBO Max będzie ogromna i bogata w znane produkcje.

Start platformy w Polsce planowany jest na 2022 rok, przy czym w niektórych europejskich krajach (między innymi w Norwegii i Hiszpanii) stanie się to szybciej, bo w październiku 2021. Natomiast jeszcze właśnie w październiku bieżącego roku możemy spodziewać się większych szczegółów na temat usługi w naszym kraju. Póki co, HBO Polska niechętnie odpowiada na komentarze fanów, ale obiecuje atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Na rynku VOD robi się coraz ciaśniej – zwłaszcza w Polsce. Już od ponad miesiąca możemy korzystać z Viaplay, a Opera zapowiedziała uruchomienie własnej usługi i to zaczynając od naszego kraju. Jakiś czas temu przewinął się także news o nadejściu platformy SkyShowTime. Mało tego, w połowie 2022 roku spodziewamy się startu Disney+ w Polsce. HBO Max będzie więc musiało przekonać nas do siebie nie tylko niską ceną, ale również bogatą biblioteką.

Źródło: HBO Polska

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!