HBO Max już w Polsce! Ile kosztuje i co oferuje?

hbo max
(fot. HBO)

Tak, to już dzisiaj, czyli 8 marca HBO Max oficjalnie weszło do Polski. Jednocześnie usługa zastąpiła niezbyt lubiane HBO GO. Co takiego oferuje nowa platforma i ile kosztuje?

HBO Max oficjalnie w Polsce – ile u nas kosztuje?

Zgodnie z pierwotnym planem, HBO Max już dzisiaj (to jest 8 marca) wystartowało oficjalnie w Polsce. Tym samym wyłączone zostaje HBO GO, które niezbyt cieszyło się dobrą opinią. Dla samym użytkowników HBO GO ta zmiana powinna wyjść na plus. No chyba, że mówimy o cenie.

Standardowo HBO Max kosztuje więcej niż HBO GO, bo 29,99 złotych miesięcznie (HBO GO kosztowało 24,90 zł). Warto jednak dodać, że została przygotowana specjalna promocja. Jeśli wykupimy usługę do 31 marca 2022, to ta będzie kosztować o 33% mniej, czyli 19,99 zł/miesięcznie. Cena pozostanie stała – o ile będziemy regularnie płacić za subskrypcję.

Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Oferta jest ważna na HBOMax.com i poprzez wybranych partnerów do 31 marca 2022 roku. Zniżka 33% obowiązuje przez czas trwania nieprzerwanej subskrypcji i jest naliczana wyłącznie od aktualnie obowiązującej ceny miesięcznej, która z czasem może ulegać zmianom. Cena po rabacie wynosi 19,99 zł (obecna cena regularna to 29,99 zł). Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

A co z tymi widzami, co mają HBO GO od innego dostawcy? Tutaj HBO nie pozostawiło nas bez odpowiedzi i od razu zdradza, że wszyscy tacy użytkownicy zostaną przeniesieni na HBO Max. To samo dotyczy tych, którzy już opłacali HBO GO i aktualnie mieli aktywną subskrypcję.

Jeśli aktualnie subskrybujesz HBO GO przez jednego z naszych partnerów, Twoje konto zmieni się automatycznie na konto HBO Max w momencie startu serwisu. Nasi partnerzy wkrótce skontaktują się ze wszystkimi szczegółami. Kiedy HBO Max wystartuje w Polsce, Twoje konto HBO GO zostanie przeniesione do HBO Max. Więc jeśli subskrybujesz HBO GO, zostaniesz automatycznie subskrybentem HBO Max. W oczekiwaniu na HBO Max możesz już teraz zarejestrować się w HBO GO.

hbo max
(fot. HBO Max)

HBO Max – co oferuje?

HBO Max to przede wszystkim kompletnie nowe i lepsze aplikacje. Platforma pozwala nam oglądać treści do 3 urządzeń jednocześnie. Do tego możemy utworzyć 5 różnych profili dla członków rodziny. Mało tego, istnieje opcja pobrania filmów i seriali na sprzęt, aby obejrzeć je bez dostępu do internetu. Są to podstawowe funkcje znane chociażby z Netflixa, ale bardzo ich tutaj brakowało.

HBO Max możemy oglądać na przeróżnych urządzeniach, w tym na telewizorach z Apple TV, Android TV, Chromecast, Samsung TV i na LG. Nie zabrakło obsługi przeglądarek internetowych (a więc obejrzymy seriale na Windowsie, Chrome OS, macOS i Linux), konsol oraz urządzeń mobilnych.

A HBO Max to dostęp do mnóstwa różnych popularnych filmów i seriali. Na sam start możemy wspomnieć o takich perełkach jak Westworld, Euphoria czy House of the Dragon. HBO Max oferuje treści od takich dostawców jak HBO, HBO Originals, Warner Bros., DC (a więc mamy tutaj również filmy z Uniwersum Batmana) i Cartoon Network Collection. Z pewnością jest co oglądać ;-).

Źródło: HBO

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!