HBO Max w Polsce oficjalnie już za miesiąc! Będzie drożej niż w przypadku HBO GO

hbo max
(fot. HBO)

O tym, że HBO GO ma zniknąć z naszego rynku na rzecz HBO Max wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Biorąc pod uwagę informacje z sąsiednich rynków, myśleliśmy, że start platformy odbędzie się pod koniec lutego bieżącego roku. Gigant jednak właśnie podał oficjalną datę wejścia usługi na rynek.

HBO Max uruchomicie już 8 marca!

Jak oficjalnie poinformowało HBO, usługa HBO Max pojawi się na polskim rynku już za miesiąc, a dokładnie 8 marca. Tego też dnia będziemy mogli uruchomić aplikację i pooglądać dostępne tam nowości. HBO Max będzie jednak droższe od HBO GO.

Otóż cena miesiąca subskrypcji HBO GO aktualnie kosztuje 24,90 zł. HBO Max natomiast ma kosztować o 5 złotych więcej, czyli 29,99 PLN za miesiąc. Na pocieszenie, gigant przygotował promocję i Ci, co wykupią subskrypcję do 31 marca 2022, to dostaną oni stały rabat w wysokości 33%.

hbo max
(fot. HBO)

Tak, zamiast 29,99 PLN, takie osoby będą płacić miesięcznie 19,99 złotych. Jest to naprawdę kusząca opcja, tym bardziej, że nie jest to obniżka jednorazowa, a faktycznie stała. Przy czym aby korzystać z promocji należy zachować ciągłość subskrypcji, to znaczy płacić za nią regularnie. Mało tego, HBO dodaje, że zniżka jest naliczana wyłącznie od aktualnie obowiązującej ceny, a więc koszt 29,99 może się w przyszłości zmienić. HBO po prostu nie kryje, że zamierza w przyszłości ceny podnieść.

Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Oferta jest ważna na HBOMax.com i poprzez wybranych partnerów do 31 marca 2022 roku. Zniżka 33% obowiązuje przez czas trwania nieprzerwanej subskrypcji i jest naliczana wyłącznie od aktualnie obowiązującej ceny miesięcznej, która z czasem może ulegać zmianom. Cena po rabacie wynosi 19,99 zł (obecna cena regularna to 29,99 zł). Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

HBO Max będzie można oglądać na 3 różnych urządzeniach jednocześnie. Natomiast będzie można utworzyć 5 profili i pobierać nagrania na pamięć sprzętu, aby obejrzeć treści bez potrzeby połączenia z internetem.

Co stanie się się z wykupioną subskrypcją HBO GO? Gigant odpowiada:

Kiedy HBO Max wystartuje w Polsce, Twoje konto HBO GO zostanie przeniesione do HBO Max. Więc jeśli subskrybujesz HBO GO, zostaniesz automatycznie subskrybentem HBO Max. W oczekiwaniu na HBO Max możesz już teraz zarejestrować się w HBO GO.

Jeśli natomiast chodzi o dostęp zapewniony przez partnera:

Jeśli aktualnie subskrybujesz HBO GO przez jednego z naszych partnerów, Twoje konto zmieni się automatycznie na konto HBO Max w momencie startu serwisu. Nasi partnerzy wkrótce skontaktują się ze wszystkimi szczegółami.

Źródło: HBO

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!